HLEDÁTE FIRMU NEBO ŘEMESLNÍKY?
HLEDEJTE CHYTŘE
Poptávej.cz používá až 120 tisíc firem

Kategorie poptávek

Nejnovější poptávky

Další poptávky

Hodnocení realizovaných poptávek

29.5.2017
Obkladači perfektní, pokládka dlažby taky výborná i roviny perfektní - chválím mistrovské dílo. Spárovaní s kerapoxy (epoxidová spárovačka) se jim trocha nepovedlo - znečištěná vana, vynechané spáry, propadlá spárovačka. Ještě to chtělo jednou. Sjednaná kompletní cena byla u vyplácení navýšená o 5000 Kč o tzv. cestovné. Budiž, i tak byla dobrá, ale nepočítal jsem s tím. Jináč byli chlapi na práci výborní.
29.5.2017
Pana Bébra mohu stoprocentně doporučit - profesionální, včasný, velmi vstřícný a ochotný a přitom levný.
29.5.2017
100 % spokojenost, doporučuji všem.
29.5.2017
Bezproblémový přístup, spokojenost.

Novinky

Veřejné zakázky jsou tu!

24.4.2017

Spustili jsme pro vás nově sekci veřejné zakázky, kde nyní získáte mnoho nových obchodních příležitostí pro vaše podnikání. Ušetřete čas strávený sledováním úředních desek a získávejte přehled o veřejných zakázkách z vašeho oboru činnosti přímo na váš email. Zakázky zasíláme nejpozději do 24 hodin od zveřejnění zadavatelem. Denně od nás tak nově můžete získávat širokou nabídku aktuálních veřejných zakázek z celé…

Více novinek

Reference

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Další reference