HLEDÁTE FIRMU NEBO ŘEMESLNÍKY?
HLEDEJTE CHYTŘE
Poptávej.cz používá až 120 tisíc firem

Kategorie poptávek

Nejnovější poptávky

Další poptávky

Hodnocení realizovaných poptávek

27.4.2017
S úklidovou firmou jsme velmi spokojeni, firma je spolehlivá, úklid probíhá jak má. Mohu doporučit.
27.4.2017
Jsem nadmíru spokojena, domluva s firmou je výborná, vše si se mnou upřesňují, nic nedělají bez předchozí konzultace. I když banka ještě neposlala peníze na určitou práci, i tak jí začali provádět a nečekali na příjem peněz. Mohu jen doporučit.
27.4.2017
S firmou jsme absolutně spokojeni. S pracovníky je skvělá komunikace. Máme stanovený rozpočet, který firma dodržuje a zajišťuje nám kompletní servis včetně dodávání materiálů. Nemusíte se tedy o nic starat. Velmi si ceníme spolehlivosti firmy. Dodržují termíny a dohodnuté body. Práce jsou také odvedeny velmi kvalitně a pečlivě. Jsme spokojeni a firmu rádi doporučíme dalším.
27.4.2017
Komunikace s firmou byla bez problému. Práce proběhly tak, jak měly. Pouze bychom uvítali vycentrování rámečků dle obkladu. Úklid po práci také neproběhl zcela dle našich představ.
27.4.2017
Velká spokojenost. Rychlá realizace. Profesionální přístup.

Novinky

Veřejné zakázky jsou tu!

24.4.2017

Spustili jsme pro vás nově sekci veřejné zakázky, kde nyní získáte mnoho nových obchodních příležitostí pro vaše podnikání. Ušetřete čas strávený sledováním úředních desek a získávejte přehled o veřejných zakázkách z vašeho oboru činnosti přímo na váš email. Zakázky zasíláme nejpozději do 24 hodin od zveřejnění zadavatelem. Denně od nás tak nově můžete získávat širokou nabídku aktuálních veřejných zakázek z celé…

Více novinek

Reference

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Další reference