HLEDÁTE FIRMU NEBO ŘEMESLNÍKY?
HLEDEJTE CHYTŘE
Poptávej.cz používá až 120 tisíc firem

Kategorie poptávek

Nejnovější poptávky

Další poptávky

Hodnocení realizovaných poptávek

28.4.2017
Pracovníci za sebou nechali skvěle odvedenou práci. Patří jim můj dík.
28.4.2017
S výmalbou jsme byli spokojeni, realizace proběhla v dané termíny a nemáme co vytknout.
28.4.2017
Děkuji Vám za rychlé jednání. S panem Jakšem jsem se rychle domluvila nejen na posuvné dveře, ale i na částečnou rekonstrukci koupelny a dokonce i na žaluzie. Ještě jednou Vám moc děkuji. Jsem spokojená.
28.4.2017
Neprofesionální přístup k instalatérským pracím. Beton nebyl zahlazený, celkově neodborné provedení. Firma nemá vlastní dopravu. Pouze kopáči jsou dobří.
28.4.2017
Vše proběhlo v pořádku, byl jsem velmi spokojen jak s cenou tak i s provedením.

Novinky

Veřejné zakázky jsou tu!

24.4.2017

Spustili jsme pro vás nově sekci veřejné zakázky, kde nyní získáte mnoho nových obchodních příležitostí pro vaše podnikání. Ušetřete čas strávený sledováním úředních desek a získávejte přehled o veřejných zakázkách z vašeho oboru činnosti přímo na váš email. Zakázky zasíláme nejpozději do 24 hodin od zveřejnění zadavatelem. Denně od nás tak nově můžete získávat širokou nabídku aktuálních veřejných zakázek z celé…

Více novinek

Reference

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Další reference