Dodání a montáž venkovní rolety, 183 x 193 cm, 1 ks, Ostrava

Poptávám roletu:

Popis:
- Rád bych pořídil venkovní roletu do okna o rozměrech 183 x 193 cm (výška x šířka), roletu bych rád v barvě podobné barvě zdi (viz příloha). Pokud je to možné, prosím o zaslání nabídky jak pro manuálně ovládané rolety, tak rolety na el. pohon - na solární energii (nechci sekat do zdi a tahat kabely). V případě el. rolet prosím zároveň o info, zda je možné je ovládat i manuálně, pokud by se vyskytla na elektrickém obvodu nějaká porucha. V kalkulaci prosím i info k samotnému placení - zda je potřeba nějaká záloha předem a nebo se platí vše až po dodání a dále, jak dlouho trvá samotná montáž a zda se provádí pouze v pracovní dny a nebo je možné se domluvit i na víkend.

Lokalita:
- Ostrava

Termín:
- červen, červenec

Doplňující informace:
- V případě, že poskytnuté informace nejsou pro kalkulaci dostatečné, popřípadě chcete zaměření provést sami, tak dejte vědět a domluvíme se. V případě, že bude nabízena roleta z plastových lamel, prosím rovnou o info, zda lamely nepropouštějí žádné světlo - jde mi o maximální zatemnění pokoje.

Ověřený telefon
Poptávka zveřejněna:
22.6.2015
Profil zákazníka:
Soukromá osoba
Poptávka z kategorie:
Číslo poptávky:
62006618

Kontakt na poptávajícího

Jak funguje Poptávej.cz?

Kreditový poptávkový systém přináší mnoho bezkonkurenčních výhod. U nás platíte pouze za ty poptávky, které vás zaujmou a které se vy sami rozhodnete využít. Na poptávky reagují pouze firmy, které mají kapacitu poptávku realizovat, čímž se mnohonásobně zvyšuje šance na získání poptávky.

Podobné poptávky

Další poptávky