HLEDÁTE FIRMU NEBO ŘEMESLNÍKY?
HLEDEJTE CHYTŘE
Poptávej.cz používá více než 135 tisíc firem

Kategorie poptávek

Nejnovější poptávky

Další poptávky

Hodnocení realizovaných poptávek

23.10.2017
Nemohu Copytrans dost vynachválit. Protože tato firma neměla na poptavej.cz žádné hodnocení a protože nemá načančané webové stránky jako mnoho ostatních stěhováků, přistupoval jsem k ní na začátku s nedůvěrou. Ale pan Martinec na mne dobře zapůsobil po telefonu a tak jsem se rozhodl to risknout. Dobře jsem udělal. Jeho tři pracovníci byli dochvilní, příjemní, schopní, zdatní - všechno nej nej nej. S takovými lidmi je radost spolupracovat. Děkuji Copytrans a přeji vám samé úspěchy v dalším podnikání. Zasloužíte si je.
23.10.2017
Maximální spokojenost, rychle, odborně a za dobrou cenu.
23.10.2017
Jsem spokojený, cena a kvalita super.
23.10.2017
Rychle, levně a kvalitně. Děkujeme za spolupráci.

Novinky

Pomáháme s TV Nova

17.10.2017

Každý den je ten pravý proto, abyste pomohli někomu kdo to potřebuje. My jsme se rozhodli pro spolupráci s pořadem Mise nový domov, který pomáhá lidem v tíživých životních situacích s úpravou jejich domova a vytvořením stabilního zázemí. Na další životní příběh ve spolupráci s Poptávej.cz se můžete podívat ve středu 18. 10. ve 20:20 hodin na obrazovce TV Nova.

Více novinek

Reference

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Další reference