Dajkon, s.r.o.

91 % 16 hodnocení TIP Poptávej.cz

Naše firma, která působí na trhu od roku 2011, se zabývá dodávkou a montáží plastových a hliníkových oken, vchodových dveří, stínící techniky a garážových vrat. Naše firma provádí i demontáž a likvidaci starých oken a dveří a zednické zapravení. Firma realizovala již přes 2000 zakázek v Praze, v Středočeském, v Královehradeckém, v Pardubickém, Libereckém a Jihočeském kraji. Naše výrobky jsou vyrobeny moderní technologií s důrazem na kvalitu a vyznačují se vynikajícími vlastnostmi. Výrobky od naší firmy jsou zárukou kvality nejen samotných výrobků, ale i odborně provedené montáže. Naši montážní pracovníci mají zkušenosti s montáží našich výrobků více než 10 let. Kontaktujte nás pro domluvení schůzky přímo u vás.

Parapety, Okna a balkónové dveře, Venkovní dveře, Vnitřní a venkovní parapety, Vrata, Žaluzie a stínící technika

Ohodnocené realizace

Všechno proběhlo v pohodě. Okna jsou v dobré kvalitě za rozumnou cenu. Na dnešní dobu i časově to bylo taky dobrý. Montáž byla taky bez problémů. Musím říct, že ty se teda nadřou. Samotný jedno křídlo má možná 35 kg. Rada tedy zní, být na to…

14.12.2021

S firmou jsem byl spokojen. Bez problémů.

6.12.2021

S firmou jsem byl velmi spokojen, vše proběhlo v pořádku a rychle.

3.12.2021

Komunikace byla v pořádku, okna přišla dřív než bylo daný v termínu. Firma byla bezproblémová, všechno v pořádku.

30.11.2021

Tuto firmu bych již nedoporučoval. Při montáži neměli všechny objednané díly. Dlouhá doba dodání objednaných dílů. Sítě do oken ohnuté a špatně pasující.

16.8.2021

Adresa:

Toužimská 588/70
Praha 19
19700

Web:

http://www.dajkon.cz