Firmy > Viatherm, s.r.o. > Dodání a montáž plynové kotle do bytu 2+1, plocha 78 m2

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Dodání a montáž plynové kotle do bytu 2+1, plocha 78 m2

Poptávám kotel: Popis: - dodání a montáž plynové kotle do bytu 2+1 - demontáž stávající kotle a jeho odvoz - pro vytápění objektu i ohřev vody - výběr vhodného kotle od firmy Podlahová plocha: - 78… Zobrazit celou poptávku

Poptávám kotel:

Popis:
- dodání a montáž plynové kotle do bytu 2+1
- demontáž stávající kotle a jeho odvoz
- pro vytápění objektu i ohřev vody
- výběr vhodného kotle od firmy

Podlahová plocha:
- 78 m2

Termín:
- konec září 2018

Lokalita:
- Frýdek-Místek

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Viatherm, s.r.o.

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 35 MĚSÍCŮ

10.10.2018
Páni profesionálové, ochotní, vstřícní, pracovití, jinými slovy vřele doporučuji. Vše od cenové nabídky po realizaci, proběhlo naprosto v pořádku. Vše vysvětlili, poradili, nabídli, demontovali, namontovali. Uklidili si po sobě, takže čistá práce, nemám co bych vytkla. Prostě jedni z mála kteří berou svou práci jako poslání. Velmi děkuji za kvalitně odvedenou práci.
Petra S.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.