Firmy > Jaroslav Sýkora > Plynař na výměnu 1 plynových kamen v cihlovém bytě

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Plynař na výměnu 1 plynových kamen v cihlovém bytě

Poptávám kamna: Popis: - montáž 1 plynových kamen v cihlovém bytě - včetně demontáže původních kamen - nové kamna nejlépe MORA PT 6140.1022 - odvod přes zeď - byt se nachází ve sníženém přízemí -… Zobrazit celou poptávku

Poptávám kamna:

Popis:
- montáž 1 plynových kamen v cihlovém bytě
- včetně demontáže původních kamen
- nové kamna nejlépe MORA PT 6140.1022
- odvod přes zeď
- byt se nachází ve sníženém přízemí
- včetně provedení revize
- dodání kamen dle dohody

Termín:
- do poloviny září 2017

Lokalita:
- Brno - Černovice

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Jaroslav Sýkora

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 26 MĚSÍCŮ

5.9.2017
Komunikace s p. Sýkorou byla výborná, vše proběhlo podle dohody. Pracovníci přišli v dohodnutém termínu, práci odvedli rychle a zručně. Bylo vidět, že jsou znalci v oboru a nevyvedly je z míry ani nečekané komplikace, týkající se problematického umístění původního topidla. Navíc příjemné lidské jednání. Hodnotím na jedničku a doporučuji.
Věra H.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.