Firmy > Václav Novák > Vyčištění kopané studny u RD, hloubka 18 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyčištění kopané studny u RD, hloubka 18 m

Poptávám studnaře: Popis: - vyčištění kopané studny u RD - zdroj pitné vody - případně i prohloubení - šířka 110 cm, hloubka 18 m Termín: - co nejdříve Lokalita: - Psáry, okres Praha-západ Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- vyčištění kopané studny u RD
- zdroj pitné vody
- případně i prohloubení
- šířka 110 cm, hloubka 18 m

Termín:
- co nejdříve

Lokalita:
- Psáry, okres Praha-západ

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
90%
Poměr cena / výkon:
90%
Celkové hodnocení:
93%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 63 MĚSÍCŮ

10.9.2018
Vše proběhlo v pořádku podle naší představy a předem dohodnuté ceny, výborná a rychlá komunikace, ceníme si i brzkého termínu od poptávky k realizaci. P. Novák ochotně na místě poradil a zodpověděl všechny otázky ohledně studny a čerpání. Jen bych vytkl, že konečné mytí studny a její okolí od bahna nebylo úplně dokonalé.
Petr K.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.