Firmy > Richard Novák > Výroba 2 ks vestavěných skříní do RD

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Výroba 2 ks vestavěných skříní do RD

Poptávám vestavěné skříně: Popis: - výroba 2 ks vestavěných skříní do RD - materiál dřevo - konkrétní druh dle dohody - dveře posuvné i otevírací - 1 skříň se zrcadlem - 1 skříň v bílé barvě, druhá… Zobrazit celou poptávku

Poptávám vestavěné skříně:

Popis:
- výroba 2 ks vestavěných skříní do RD
- materiál dřevo - konkrétní druh dle dohody
- dveře posuvné i otevírací
- 1 skříň se zrcadlem
- 1 skříň v bílé barvě, druhá dle dohody
- uvnitř police a tyče

Délka skříní:
- cca 2 m

Termín:
- léto 2020

Lokalita:
- Plzeň 4 - Doubravka

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Richard Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 54 MĚSÍCŮ

21.11.2020
Firma Richard Novák vytvořila pro naši ložnici materiálově (borovice masiv), barevně (borovice antik) i designově (velmi podobné frézování a úchytky) atypickou vestavěnou skříň. Práce byla ztížena tím, že vestavěná skříň měla být převažujícím doplňkem stávajícího nábytku. Další překážkou byly i nerovnosti střechy. Přes toto náročné zadání firma Richard Novák dokázala splnit všechny naše požadavky i nad očekávání. Skříň vypadá pohledově skvěle, barevně zcela odpovídá stávajícímu nábytku, jednotlivé komponenty do sebe zapadají. Komunikaci s firmou bych označila v dnešní době za velmi dobrou, jelikož umění zrealizovat přání zákazníka přesně podle zadání je dnes spíše vzácností. Doporučuji tuto firmu, svou práci dělá poctivě a kvalitně. Děkujeme.
Paní Š.

Fotogalerie realizované poptávky

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.