Firmy > Střechy Jiří Skřížala > Dodání a položení nové krytiny na střechu stodoly, plocha cca 70 m2

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Dodání a položení nové krytiny na střechu stodoly, plocha cca 70 m2

Poptávám pokrývače: Popis: - položení nové krytiny na střechu stodoly - nová krytina - IPA - střecha je plochá - položení na původní Ipu - včetně dodání materiálu Plocha střechy: - cca 60 - 80 m2 … Zobrazit celou poptávku

Poptávám pokrývače:

Popis:
- položení nové krytiny na střechu stodoly
- nová krytina - IPA
- střecha je plochá
- položení na původní Ipu
- včetně dodání materiálu

Plocha střechy:
- cca 60 - 80 m2

Termín:
- jaro 2018

Lokalita:
- Nová Ves u Frýdlantu n. O., okres Frýdek-Místek

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Střechy Jiří Skřížala

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 44 MĚSÍCŮ

5.3.2018
Komunikace s panem Skřížalou probíhala naprosto seriózně. Zakázka byla nakonec mnohem větší - plocha střechy stodoly byla 120 m2. Udělali nám také nové okapy, vyčistili okolí stodoly od přerostlých keřů a opravili hřeben a několik eternitů přímo na chalupě. Vše proběhlo přesně podle domluvy a velmi rychle. Konečná cena se kryla s nabídkou, práce byla provedena kvalitně. Mohu tuto firmu doporučit všem zájemcům o tyto služby.
Jitka P.

Fotogalerie realizované poptávky

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.