Firmy > Tomáš Beneš > Vyrobení polic na míru v koupelně, plocha 3 x 1,5 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyrobení polic na míru v koupelně, plocha 3 x 1,5 m

Poptávám police: Popis: - vyrobení polic na míru v koupelně - místnost je se zkoseným stropem, nutné zaměření polic - materiál lamino, barva bílá - kolik polic? Rozměr koupelny: - 3 x 1,5 m … Zobrazit celou poptávku

Poptávám police:

Popis:
- vyrobení polic na míru v koupelně
- místnost je se zkoseným stropem, nutné zaměření polic
- materiál lamino, barva bílá
- kolik polic?

Rozměr koupelny:
- 3 x 1,5 m

Termín:
- co nejdříve
- dle možnosti firmy

Lokalita:
- Nový Vestec, okres Praha - východ

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
70%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
80%
Celkové hodnocení:
83%
Zhotovitel zakázky:
Tomáš Beneš

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 45 MĚSÍCŮ

8.11.2018
Skříňka, kterou pro nás firma Tomáš Beneš vyrobila, byla přesně taková, jakou jsme si ji představovali. Komunikace trochu složitější, ale nakonec jsme byli spokojené obě strany. Ráda bych s firmou nadále spolupracovala. Děkuji za kontakt Vaší firmě "Poptávej.CZ".
Eva C.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.