Firmy > Střechy Jiří Skřížala > Výměna krytiny na garáži u RD, plocha cca 60 m2

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Výměna krytiny na garáži u RD, plocha cca 60 m2

Poptávám rekonstrukci: Popis: - výměna krytiny na garáži - střecha je v mírném sklonu - nyní je zde Ipa, která je popraskaná a zatéká do ní - včetně výměny ztrouchnivělých desek - položení nové Ipy … Zobrazit celou poptávku

Poptávám rekonstrukci:

Popis:
- výměna krytiny na garáži
- střecha je v mírném sklonu
- nyní je zde Ipa, která je popraskaná a zatéká do ní
- včetně výměny ztrouchnivělých desek
- položení nové Ipy
- materiál dle dohody

Rozměry
- plocha 60 m2

Termín:
- březen - květen 2017

Lokalita:
- Karviná

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Střechy Jiří Skřížala

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 44 MĚSÍCŮ

7.6.2017
S panem Skřížalou jsem velice spokojen. Po domluvě se přijel podívat na garáž, kterou jsem chtěl opravit a položit novou krytinu. V uvedený termín se dostavil přesně se svými pracovníky a za několik hodin byla zakázka hotova. Vřele můžu doporučit každému za kvalitně odvedenou práci.
Ladislav P.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.