Firmy > Hotel Studenec > Zajištění ubytování na 4 noci pro 16 osob, Krkonoše, Šumava a další

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Zajištění ubytování na 4 noci pro 16 osob, Krkonoše, Šumava a další

Poptávám ubytování: Popis: - zajištění ubytování na 4 noci pro 16 osob - ideálně celá chata k pronájmu, případně penzion či jiné ubytovací zařízení - bez stravy - na počtu lůžek na pokoji nezáleží -… Zobrazit celou poptávku

Poptávám ubytování:

Popis:
- zajištění ubytování na 4 noci pro 16 osob
- ideálně celá chata k pronájmu, případně penzion či jiné ubytovací zařízení
- bez stravy
- na počtu lůžek na pokoji nezáleží
- sociální zařízení může být společné
- dopravu si zajistíme

Termín realizace:
- 28. prosince 2017 - 1. ledna 2018

Lokalita:
- Krkonoše, Krušné Hory, Orlické Hory nebo Šumava

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Hotel Studenec

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 20 MĚSÍCŮ

11.1.2018
Ubytování v Hotelu Studenec jsme našli skrz Poptávej.cz koncem října, kdy už ostatní portály hlásily zarezervované všechny kapacity na Silvestr. Hotel Studenec byl skvělým místem pro oslavu příchodu nového roku pro větší skupinu. Moc milý personál i majitelé nám umožnili přebývat v salonku v restauraci. Každé ráno na nás čekala bohatá snídaně. Kuchyně byla naprosto vynikající, vaří zejména klasiky ze zvěřiny. Okolí je ideální na výlety a procházky nejen v hlavní sezoně vodáků, ale i v zimě, kdy jsme hotel navštívili my.
Lucie V.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.