Firmy > Václav Novák > Vyčištění a případně prohloubení studny u RD, hloubka cca 5 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyčištění a případně prohloubení studny u RD, hloubka cca 5 m

Poptávám studnaře: Popis: - vyčištění a případně prohloubení studny u RD - prohloubení dle posouzení cca o 1 m - studna je kopaná, betonové skruže - pravidelně je desinfikována chlorátorem, ale… Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- vyčištění a případně prohloubení studny u RD
- prohloubení dle posouzení cca o 1 m
- studna je kopaná, betonové skruže
- pravidelně je desinfikována chlorátorem, ale nebyla dlouho čištěna
- zákryt je rovněž betonovými deskami bez vrchní pumpy
- ideálně i kontrola nastavení vodárny a sacího koše apod.

Hloubka:
- cca 5 m

Termín:
- co nejdříve

Lokalita:
- Nymburk

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 76 MĚSÍCŮ

28.8.2019
Nakonec firma Novák vyčistila i druhou studnu u syna na zahradě u Labe v Nymburce, která nebyla čištěna velmi dlouho. Práce byla provedena profesionálně, pečlivě a velmi vstřícně se s firmou pracovalo. Firma neúčtuje ani cestovné, jelikož zpracovává objednávky frontálně na trasách, takže se nepřesunuje jen k vám a zase druhý den na jiné místo v republice. Tím firma Novák opravdu je i cenově nejlepší. Po čase jsme ji doporučili přátelům a ti byli také spokojeni jako my. Díky.
Josef F.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.