Firmy > MIDO, s.r.o. > Dřevostavba bungalovu RD o dispozici 3+kk či 3+1, zast. plocha 120 m2

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Dřevostavba bungalovu RD o dispozici 3+kk či 3+1, zast. plocha 120 m2

Poptávám dřevostavbu: Popis: - dřevostavba bungalovu RD o dispozici 3+kk či 3+1 - pozemek vlastní, rovinatý, sítě u hranic pozemku - okna na přední a zadní straně domu - úzký pozemek - sedlová… Zobrazit celou poptávku

Poptávám dřevostavbu:

Popis:
- dřevostavba bungalovu RD o dispozici 3+kk či 3+1
- pozemek vlastní, rovinatý, sítě u hranic pozemku
- okna na přední a zadní straně domu - úzký pozemek
- sedlová střecha, krytina plech nebo pálené tašky
- se zhotovením základové desky
- zpracování typizovaného projektu
- nutnost bezbariérového přístupu
- provedení na klíč

Plocha:
- pozemek 15,5 x 26,5 m
- dům cca 10 x 12 m

Rozpočet:
- do 2.000.000 Kč

Termín zahájení:
- rok 2019

Lokalita:
- Věrovany, okres Olomouc

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
MIDO, s.r.o.

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 51 MĚSÍCŮ

13.2.2019
Velice kvalitní jednání, před podepsání smlouvy jsme měli možnost navštívit jiný rozestavěný dům. Nabídli nám také možnost navštívit smluvní partnery pro standardní vybavení - podlahy, dveře atd., spolupracovali jsme i s projektantkou. Nyní (prosinec 2019) je už hotová hrubá stavba včetně střechy. Jsme velice spokojeni, komunikace stále na velice dobré úrovni. Pan jednatel nám vychází ve všem vstříc. vždy jsem se s ním domluvili. Předávání jednotlivých částí stavby probíhá dle domluvených termínů. Měli jsme možnost dovézt si svůj stavební dozor, zkontrolovat stav a připomínkovat. Následně veškeré naše připomínky berou na vědomí a buď je vyřeší, nebo vysvětlí a zdůvodní jejich postup. Opravdu jsme velice spokojeni.
Iveta M.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.