Firmy > Václav Novák > Vyčištění studny u chalupy, hloubka 7 m, zdroj pitné vody

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyčištění studny u chalupy, hloubka 7 m, zdroj pitné vody

Poptávám studnaře: Popis: - vyčištění studny u chalupy - zdroj pitné vody - hloubka 7 m Termín: - březen - duben 2018 Lokalita: - Ralsko - Hradčany, okres Česká Lípa Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- vyčištění studny u chalupy
- zdroj pitné vody
- hloubka 7 m

Termín:
- březen - duben 2018

Lokalita:
- Ralsko - Hradčany, okres Česká Lípa

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
80%
Poměr cena / výkon:
90%
Celkové hodnocení:
90%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 58 MĚSÍCŮ

12.3.2018
Dobrá domluva, rychlá akce za dobrou cenu. Oproti předchozí firmě ale nevybrali kameny ze dna. Snad to nevadí, vody je dost, kvalitu nechám ověřit.
Jiří Š.

Dobrý večer, veškerou práci odvádíme na 100 %, tak aby studna byla čistá. Měl jste prohlubovanou studnu vrtem o průměru cca 200 mm, dno vrtu jsme vyčistili. Nemůžeme Vám vybrat obsyp pažení vrtu a stávající studny. Děkujeme za hodnocení. S pozdravem tým studnařů.
Václav Novák

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.