Veřejná zakázka EU

Ocel

CPV kódy/kategorie:
Ocel (14622000)
Lokalita realizace:
Rakousko - Bludenz-Bregenzer Wald
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
26.2.2024

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
25.1.2024
Datum pro získání informací:
19.2.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
050667-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
DEU
za 1 den
25.8.2026
DEU
za 1 den
21.8.2026
DEU
31.8.2026
7.8.2026
POL
21.8.2026
5.8.2026
POL
20.8.2026
30.7.2026
POL
14.8.2026
29.7.2026
POL
5.8.2026
28.7.2026
POL
2.9.2026
24.7.2026
DEU
24.8.2026
17.7.2026
POL
22.7.2026