Veřejná zakázka EU

Transformátory

CPV kódy/kategorie:
Transformátory (31170000)
Distribuční transformátory (31213200)
Lokalita realizace:
Rakousko
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
11.5.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
25.5.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
322008-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
DEU
2.9.2026
26.8.2026
POL
za 22 dní
25.8.2026
POL
za 30 dní
25.8.2026
DEU
za 8 dní
21.8.2026
SVK
za 28 dní
21.8.2026
POL
31.8.2026
20.8.2026
AUT
2.9.2026
19.8.2026
SVK
2.9.2026
19.8.2026
DEU
za 35 dní