Veřejná zakázka EU

Transformátory

CPV kódy/kategorie:
Transformátory (31170000)
Transformátory napětí (31172000)
Přístrojové transformátory (31173000)
Lokalita realizace:
Německo - Schwerin, Kreisfreie Stadt
Termín realizace:
1.2.2027 - 31.3.2029
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60.00 %
Kvalita
Kvalita - 14.0000 %
Kvalita - 12.0000 %
Kvalita - 14.0000 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
8.6.2026
Datum pro získání informací:
29.6.2026
Datum pro podání žádosti o účast:
7.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Jednací řízení s uveřejněním / jednací řízení
Číslo zakázky:
389837-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
2.9.2026
DEU
5.9.2026
28.8.2026
AUT
5.9.2026
26.8.2026
POL
za 19 dní
25.8.2026
POL
za 27 dní
25.8.2026
DEU
za 5 dní
21.8.2026
SVK
za 25 dní
21.8.2026
POL
31.8.2026