Veřejná zakázka EU

Poplašné systémy

CPV kódy/kategorie:
Poplašné systémy (35121700)
Lokalita realizace:
Německo - Celle
Termín realizace:
1.10.2026 - 30.11.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
4.8.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
2.7.2026
Datum pro získání informací:
28.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
455364-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 4 dny
26.8.2026
DEU
za 20 dní
13.8.2026
POL
31.8.2026
12.8.2026
POL
28.8.2026
7.8.2026
POL
18.8.2026
29.7.2026
POL
10.8.2026
24.7.2026
POL
5.8.2026
16.7.2026
POL
28.7.2026
10.7.2026
POL
17.7.2026