Veřejná zakázka EU

Technické služby

CPV kódy/kategorie:
Technické služby (71356000)
Technická kontrola (71356100)
Lokalita realizace:
Německo - Städteregion Aachen
Termín realizace:
84 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
18.8.2026

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
29.7.2026
Datum pro získání informací:
10.8.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
523774-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
DEU
3.9.2026
31.8.2026
POL
za 5 dní
31.8.2026
POL
za 8 dní
27.8.2026
POL
za 28 dní
26.8.2026
DEU
za 25 dní
24.8.2026
POL
2.9.2026
20.8.2026
DEU
za 19 dní
19.8.2026
DEU
za 14 dní