Veřejná zakázka EU

Kolejnice

CPV kódy/kategorie:
Kolejnice (34946110)
Materiály železničních tratí (34946120)
Lokalita realizace:
Slovensko - Banskobystrický kraj
Slovensko - Žilinský kraj
Slovensko - Trenčiansky kraj
Termín realizace:
3 roky
Jazyky pro podání nabídky:
Slovenština, Čeština
Datum pro podání nabídky:
31.8.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
614 989 EUR
Datum zveřejnění:
31.7.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
529935-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
27.8.2026
SVK
za 9 dní
24.8.2026
POL
za 3 dny
20.8.2026
POL
za 4 dny
17.8.2026
SVK
31.8.2026
10.8.2026
POL
za 2 dny
10.7.2026
SVK
5.8.2026
30.6.2026
SVK
5.8.2026
16.6.2026
DEU
5.9.2026
11.6.2026
POL
14.7.2026