Veřejná zakázka EU

Vzdělávací programy

CPV kódy/kategorie:
Vzdělávací programy (80521000)
Lokalita realizace:
Rakousko - Extra-Regio NUTS 3
Termín realizace:
31 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
3.1.2024

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Předpokládaná hodnota:
1 058 500 EUR
Datum zveřejnění:
21.12.2023
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – zjednodušený režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
775875-2023

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
31.8.2026
DEU
za 23 dní
13.8.2026
AUT
za 9 dní
8.7.2026
POL
za 11 dní
25.6.2026
AUT
6.9.2026
16.6.2026
POL
16.7.2026
12.6.2026
AUT
2.7.2026
13.5.2026
POL
18.5.2026