Zadat poptávku zdarma

  • Ušetříte i desítky procent z ceny služeb či zboží.
  • Do několika hodin vám přijdou nabídky na e-mail.
  • Můžete srovnat nabídky od ověřených firem.
Zadat poptávku

Získat nové zakázky

  • Denně nové a ověřené poptávky z vašeho oboru.
  • Platíte až za kontakty, které využijete.
  • Neomezené nastavení kategorií na zasílání.
Registrovat firmu

Kategorie poptávek

Nejnovější poptávky

Další poptávky

Hodnocení realizovaných poptávek

24.1.2017
Celková spokojenost. Vše proběhlo v pořádku.
24.1.2017
Skvělá komunikace a moc hezké a profesionální provedení veškerých věcí, které jsme si přáli.
24.1.2017
Malíři neměli s sebou ani základní vybavení jako špachtli, vědro na barvu, nástavec na váleček - vše si půjčili od nás. Malbu provedli tak nekvalitně, že jsme je museli druhý den telefonicky důrazně vyzvat, aby se vrátili a provedli ještě jeden nátěr a odstranili nedodělky. Zdi byly totiž zcela flekaté, na několika místech nebyla barva nanesena vůbec (např. kolem vypínačů či lustrů). Navíc vůbec nezakryli podlahu, topení, nábytek, takže bylo nesmírně pracné po nich uklidit. Byli jsme opravdu velmi rozzlobeni a nespokojení a bohužel až následně nám došlo, že nám pan Grundza ani nevystavil doklad o úhradě za práci.
24.1.2017
Moc tuto firmu doporučuji - jednání bylo velmi profesionální a nebyl problém dohodnout i individuální termíny, co slíbili, to 100 % dodrželi. Kdyby takto pracovali všichni řemeslníci a firmy, byla by to paráda :)
24.1.2017
Od začátku do konce výborná spolupráce. Doporučuji.

Novinky

Nová hodnocení jednotlivých firem nově na domovské stránce Poptávej.cz

12.1.2017

Jsme velmi radi, že zákaznická hodnocení firem při realizaci jednotlivých poptávek se těší stále větší popularitě. Denně zveřejňujeme desítky nových hodnocení a proto jsme na naši domovské stránce spustili přehled aktuálních hodnocení a to zcela bez cenzury. Pokud máte zkušenosti s firmou, nebojte se ji udělit hodnocení, pomůžete tak dalším zákazníkům či podpoříte danou firmu. Zašlete nám vaši zkušenost s realizací…

Více novinek

Reference

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Další reference