Firmy > Filip Štefan

Filip Štefan

Jmenuji se Filip Štefan a jsem profesionál v oboru malířské a natěračské práce. Malováním interiérů a lakýrnickými pracemi se zabývám již od roku 2001. Poskytuji služby nejčastěji v Praze a jejím okolí. Věnuji se hlavně malování interiérů bytů, kanceláří, ale i nebytových prostorů. Zákazníci si mě chválí za udržování čistoty v interiérech, rychlý, profesionální přístup a spolehlivost. Nabízím Vám kvalitní služby za velmi dobré ceny.

Činnosti firmy

Řemesla > Stavební řemesla > Lakýrníci a natěrači

Řemesla > Stavební řemesla > Malíři a tapetáři

Řemesla > Umělecká a ostatní řemesla > Dekorace fasád a interiérů

Adresa:

Milešovská 1312/6
Praha 3
13000

Web:

http://www.fimal.cz

Telefon:

607 808 272

Email:

filip.stefan@email.cz

Hodnocení od uživatelů

Hodnocení poptávajícího:
S prací natěrače pana Filipa Štefana jsem velmi spokojen.

Hodnocení poptávajícího:
Po zadání poptávky se mi pan Filip Štefan ihned ozval a rovnou jsme domluvili návštěvu, aby dokázal odhadnout rozsah prací. Malování proběhlo naprosto v pořádku a v čistotě. Vše bylo během jednoho dne hotové. Nebyla to ale jednoduchá zakázka. Jedna…

Hodnocení poptávajícího:
Vše perfektní. Doporučuji.

Hodnocení poptávajícího:
Komunikace s panem Štefanem byla bezproblémová, podařilo se najít i celkem vyhovující termín. Odvedená práce byla v pořádku.

Hodnocení poptávajícího:
S panem Štefanem jsme byli velice spokojeni, a to jak z hlediska domluvy, kdy všechno proběhlo přesně tak, jak jsme se dohodli, tak z hlediska kvality odvedené práce. Určitě můžeme jen doporučit.

Hodnocení poptávajícího:
Pána mohu jen doporučit. Kvalitní práce, slušné chování a rozumná cena.

Hodnocení poptávajícího:
Rychlá domluva, skvěle provedená práce, cena dle domluvy platila.

Hodnocení poptávajícího:
S firmou Filip Štefan jsem byla velmi spokojena. Pan Štefan je příjemný, pracuje pečlivě a dodržuje dohodnuté termíny. Zadanou práci provedl velmi dobře s profesionálním přehledem. Jsem rozhodnuta, že pokud budu potřebovat jakoukoliv úpravu, kterou…

Hodnocení poptávajícího:
Pán vymaloval celkem dobře, ale dlouho mu to trvalo. Místnost o podlahové ploše 25 m2 maloval 2 dny. Chtěli jsme ještě vymalovat kuchyňský kout, ale při představě dalších dvou dnů jsme od toho upustili.

Fotogalerie firmy