Reference

Jak byli se službami Poptávej.cz spokojeni naši poptávající uživatelé a partnerské firmy se můžete sami přesvědčit v jednotlivých referencích. Podívejte se také na rozhovory s našimi obchodními partnery v následujících videoreferencích.

Videoreference

video

Jiří Hlinák

Elektrorevize

Mnoho let se pan Hlinák věnuje činnosti revizního technika a za svou práci získává vždy jen 100 % hodnocení. Revírem pana Hlináka je okres Chrudim.

video

David Polák

Bezúdržbové hromosvody

Pan David Polák se specializuje zejména na instalace bezúdržbových hromosvodů a jejich následné revize. První poptávku si u nás zobrazil již v dubnu 2016 a od té doby spolupráce nadále trvá. Na Poptávej.cz si nejvíce chválí kvalitně zpracované poptávky, slušnost operátorů a také jejich přímé jednání.

video

Tomáš Schejbal

BalStyle, s.r.o.

Další z mnoha firem, kterým služba Poptávej.cz pomohla na začátku podnikání. Naše spolupráce funguje již od roku 2017 a díky svému přístupu se společnost BalStyle může pyšnit stovkami realizovaných poptávek v oblasti stínicí techniky.

video

Miroslav Šusták

Vrata

Pan Šusták s Poptávej.cz spolupracuje již od roku 2016 a za tu dobu získal desítky zakázek na garážová vrata, na které se primárně specializuje. Je naším hrdým partnerem v oblasti Českomoravské vrchoviny.

video

Jaroslav Nebovidský

STAVOSPOL, s.r.o.

Rodinná firma, která dokáže vše, na co si jen na zahradě vzpomenete. Sekání trávy, frézování pařezů, sezónní práce, vždy kvalitně a za rozumnou cenu. Firma STAVOSPOL realizuje s Poptávej.cz i veřejné zakázky.

video

Filip Štefan

Malířské práce

Filip Štefan je vyučený malíř a malířské řemeslo provozuje již mnoho let, proto se můžete spolehnout na skutečnou profesionalitu. Pan Štefan Poptávej.cz využívá od března 2016 a jeho hlavním působištěm je Praha.

video

Ing. Marek Čáslavský

GeoEko, s.r.o.

Když společnost pana Čáslavského začínala, jednou z prvních investic byla investice do Poptávej.cz, a vyplatilo se. Od té doby je naším dlouholetým partnerem se stovkami realizovaných poptávek.

video

David Šťastný

Kácení stromů bez rizika

Bývalý hasič, odvážný chlap a skutečný profík. Výstižný popis pana Šťastného, který se nezabývá rizikovým kácením, ale vždy kácí stromy bez rizika. A bez rizika také používá Poptávej.cz již od roku 2018.

video

Peter Sklár

Pergoly a dřevěné konstrukce

Pan Sklár využívá služby Poptávej.cz již od roku 2016. Od poptávajících uživatelů obdržel již desítky kladných hodnocení za svůj profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci při výstavbě dřevěných pergol.

video

David Bertels

Truhlářství

Truhlářství Bertels je rodinná firma založená na skutečném českém řemeslu. Hlavní činností dílny je výroba masivního nábytku. Truhlářství Bertels využívá služeb Poptávej.cz od roku 2018 a je naším spokojeným partnerem z Královéhradeckého kraje.

video

René Novák

Stavební práce

Pan René Novák je z generace mladých a profesionálních řemeslníků. Měli jsme možnost navštívit realizované stavby, které jsou dotažené do detailu. Mezi jeho největší zakázky patří například kompletní rekonstrukce střední školy v Praze.

Reference od firem

Vojtěch Beránek

Elektrikář

Jako elektrikář jsem s Poptávej.cz naprosto spokojen. Loni mi zajistila většinu zakázek. Jednání férové, jasné a za přiměřenou cenu. Nepotkal jsem jiný takto slušný poptávkový portál.

Marián Marko

Odnesto.cz, s.r.o.

Server využíváme již delší dobu a jsme se spoluprací spokojeni. Zadávání nabídek je přehledné a rychlé, můžeme doporučit.

Petr Kubera

Alma aqua

S Poptávej.cz mám perfektní zkušenosti a jako partner funguje naprosto perfektně ve všech směrech. Server doporučuji poptávajícím i firmám.

Pavel Polák

Úklidová firma

S firmou Poptávej.cz spolupracuji od vzniku této firmy. Získali jsme nové zakázky pro naše podnikání a budu rád s Poptávej.cz spolupracovat dále.

Zdeněk Stöckl

Lenoma Praha s.r.o.

Děkuji Poptávej.cz za skvělé služby, spoustu zajímavých zakázek, vstřícnost a komunikaci. Velmi doporučuji stávajícím i začínajícím podnikatelům. Ještě jednou děkuji za spolupráci, přeji mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já.

Mgr. Hana Rejzková

Rodinné bydlení s.r.o.

Systém Poptávej.cz nám naprosto vyhovuje. Vždy si vybereme zakázku, o kterou bychom měli zájem a na tu reagujeme. Platíme jen za to, o co máme opravdu zájem. Zbytek je na nás.

Ladislav Spilka

Spilka nábytek

Zhruba před rokem jsem začal využívat služby Poptávej.cz a jsem naprosto spokojen. Mohu si vybrat pouze ty zakázky, které jsem schopen realizovat.

Josef Kašpar

Peenno design

Jsem velmi spokojený. Snadná dohoda, vstřícnost. Dodávání zakázek funguje a v tom množství co chodí si jako majitel firmy mohu vybrat tu, kterou chci. Jsem max. spokojen. Za mě a Peenno design super.

Milan Luňák

Geodetické práce

Jako firma využíváme Poptávej.cz už třetím rokem a mohu říct, že počáteční nedůvěra ve webové nabídkové servery se u této firmy obrátila v naprostou spokojenost jak s jednáním firmy, tak se získanými zakázkami.

Reference od poptávajících

Monika Frýdová

Čištění kopané studny

Za mě spokojenost! Příjemná komunikace, konstruktivní přístup. Poptávej.cz jsem využila už dvakrát a pokaždé s dobrým výsledkem, funguje to, určitě využiji zas!

Martin Bakra

Oplocení stavebního pozemku

Rychlé, efektivní a jednoduché. O realizaci zakázky projevilo zájem více firem a tak bylo z čeho vybírat. Kdyby všichni fungovali stejně, bylo by to skvělé. Určitě budu Poptávej.cz nadále používat.

Eva Kloničná

Stěhování bytu 3+1 do rodinného domu

Hned jakmile jsem poprvé vyzkoušela tuto službu, byla jsem mile překvapena – rychlé, vstřícné a přátelské jednání. Děkuji za zprostředkovaný kontakt na moji poptávku.

Petr Smejkal

Dodání a montáž klimatizace

Výborná služba, již několikrát jsem využil a vždy jsem byl spokojen. Když chcete najít kvalitního dodavatele/zhotovitele a nechcete vyhazovat zbytečně peníze.

Jiří Macák

Rekonstrukce elektroinstalace bytového domu

Pokaždé rychlé jednání, vždy se najde aspoň jedna firma, která se zakázky ujme a zatím vždy k naší spokojenosti. Budeme nadále vaši službu využívat. Mohu všem doporučit!

Hana Losertová

Výměna střešní krytiny

Na Poptávej.cz se pravidelně vracím, když si nevím rady s mými nápady, které nestačím sama zrealizovat. Jsem moc ráda, že je tu máme. A když se někdo ptá, kde si sehnala tak slušnou firmu, tak se chlubím cizím peřím, no přece na POPTÁVEJ.CZ!

Petr Macháček

Zateplení rodinného domu

Díky stránkám Poptávej.cz jsem rychle našel hned několik nabídek na realizaci zateplení domu. Je to velmi užitečný portál.

Jiřina Metalová

Zateplení fasády bytového domu

Výběrové řízení na opravy v našem SVJ proběhlo v rekordním čase. Rychlost a kvalita firem přihlášených do řízení nás mile překvapila. Nadále tak budeme využívat služeb Poptávej.cz.

Pavel Jitra

Realizace hromosvodu k novostavbě

Možnost zajistit si firmu v podstatě na "cokoliv". Je možné si vybrat i podle hodnocení. Na Poptávej.cz jsme si vybrali realizační firmu během několika hodin. Byl jsem s výběrem velmi spokojen.

Buďte mezi dalšími spokojenými zákazníky

Vyplňte údaje a nechte si zasílat poptávky zdarma.

Firmy, které využívají naše služby

Bageterie Boulevard
Bauhaus
C SYSTEM CZ a.s.
Česká spořitelna a.s.
Gebrüder Weiss s.r.o.
Metrostav
Schindler CZ, a.s.
Wüstenrot a.s.