Reference

Jak byli se službami Poptávej.cz spokojeni naši uživatelé se můžete sami přesvědčit v referencích, které nám poskytli jak poptávající, tak firmy, které přes náš poptávkový systém realizují nové obchodní příležitosti.


4,6/5
5/5

Reference od firem

Lenoma Praha s.r.o.

Zdeněk Stöckl

Děkuji firmě Poptávej za skvělé služby, spoustu zajímavých zakázek, vstřícnost a komunikaci. Velmi doporučuji stávajícím i začínajícím podnikatelům. Ještě jednou děkuji za spolupráci, přeji mnoho úspěchů a mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já.

Vojtěch Beránek

Jako elektrikář jsem s Poptávej.cz naprosto spokojen. Loni mi zajistila většinu zakázek. Jednání férové, jasné a za přiměřenou cenu. Nepotkal jsem jiný takto slušný poptávkový portál.

Odnesto.cz, s.r.o.

Server využíváme již delší dobu a jsme se spoluprací spokojeni. Zadávání nabídek je přehledné a rychlé, můžeme doporučit.

Filip Štefan

V době, kdy nemám zakázky, sednu k počítači a vždycky se něco objeví a můžu ten den hned získat zakázku na malování. Takže je to výborný doplněk. Navíc i zákazníci jsou spokojeni s rychlostí a jednoduchostí domluvy.

David Šťastný

Využívám Poptávej.cz necelý rok a jsem s ním čím dál více spokojen. Na začátku zakázek, které se realizovaly, bylo jen velmi málo, ale postupem času jich přibývalo, a to nejspíš díky kladným hodnocením. A tak se i já přidávám k řadě pozitivních hodnocení tohoto serveru.

Rodinné bydlení s.r.o.

Mgr. Hana Rejzková

Systém Poptávej.cz nám naprosto vyhovuje. Vždy si vybereme zakázku, o kterou bychom měli zájem a na tu reagujeme. Platíme jen za to, o co máme opravdu zájem. Zbytek je na nás.

Spilka Nábytek

Ladislav Spilka

Zhruba před rokem jsem začal využívat služby Poptávej.cz a jsem naprosto spokojen. Mohu si vybrat pouze ty zakázky, které jsem schopen realizovat.

VROS stavební s.r.o.

Ing. Jan Vopelka

Server Poptávej.cz jsme vyzkoušeli po dobu jednoho měsíce, získali jsme zpětné vazby téměř od všech zákazníků, které jsme oslovili s naší nabídkou. Myslím, že toto je základ pro každou firmu, pokud se dokážete se zákazníkem domluvit, je potom už na umu každého jedince. Vyzkoušeli jsme služby Poptávej.cz i z druhé strany, kdy jsme hledali dodavatele a díky tomu jsme našli dva nové obchodní partnery. Za naši firmu VROS stavební s.r.o. můžu server Poptávej.cz jenom doporučit, nic Vám nenutí a zaplatíte jenom opravdu za to, co chcete vidět. Nehledě na to, že cenová hladina oproti jiným poptávkovým serverům je zajímavější.

Pozemní stavitelství Josef Malý s.r.o.

Ing. Josef Malý

S portálem Potávej.cz jsem spokojený. Dodává v okolí naší působnosti přehled o budoucích stavbách nebo investicích. My si můžeme vybírat z nabídek, které by byly pro naši společnost zajímavé, tudíž přehled je velmi dobrý.

FABER BUILDING SERVICE s.r.o.

Zdeněk Fábera

Chtěl bych rád poděkovat za vaše služby, které jsou pro naši společnost přínosem. Využíváním služby Poptavej.cz se nám povedlo realizovat zakázky, přesně dle našeho požadavku.

Reference od poptávajících

Miroslava Maluchová

Díky portálu Poptávej.cz jsem si v pokročilé podzimní době zajistila firmu, na frézování a vyvložkování komínu na rodinném domku. Oslovilo mě celkem asi 6 firem. Pracovníci firem se dostavili v dohodnutém čase a po zjištění stavu mi na druhý den zaslali mailovou poštou cenové nabídky, které jsme si pak mohla porovnat. V krátké době byla zakázka vyřízena, přestože byla zima na krku. Rovněž i pracovnice Poptávej.cz mi několikrát v týdnu volala, zdali nepotřebuji doporučit další firmu, zkrátka člověk na svém místě. Tímto vám patří mé poděkování. Na základě dobrých zkušeností doporučím i dalším zájemcům.

Hana Losertová

Na Poptávej.cz se pravidelně vracím, když si nevím rady s mými nápady, které nestačím sama zrealizovat. Jsem moc ráda, že je tu máme. A když se někdo ptá, kde jsem sehnala tak slušnou firmu, tak se chlubím cizím peřím, no přeci na Poptávej.cz!

Klára Olexová

Asi hodinu po tom, co jsem zadala poptávku, mi volala slečna ze služby Poptávej,cz, aby se mnou moje požadavky upřesnila, naprosto profesionální a rychlá práce. Druhý den mi díky téhle službě zavolal hodinový manžel, takže já sama nikoho hledat nemusela, a další den jsem měla vše hotovo. Skvělá práce všech zúčastněných, děkuji.

Petr Michna

Snadný způsob k zajištění nabídek na "cokoliv". Mimo jiné i podle hodnocení na poptávej.cz jsme si vybrali realizační firmu na bleskosvod. Byl jsem s výběrem velmi spokojen.

Jana Motlová

Přes server Poptávej.cz jsme vypsali výběrové řízení na opravy v našem SVJ, rychlost a kvalita firem, které se přihlásily, značně předčili naše očekávání. Služeb Poptávej.cz budeme i nadále využívat při zajišťování oprav v našem bytovém domě.

Petr Kouba

Holubov

Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.

Tomáš Brandl

Praha 4

Služby Poptávej.cz jsem využil zcela poprvé a to za účelem poptání stavební firmy. Jednalo se mi o rekonstrukci koupelny včetně podlahového topení. Musím říci, že jsem nadšený, neb mi přišlo do e-mailu 10 nabídek vč. kalkulace a já si mohl vybrat firmu podle svých představ a samozřejmě také finančních možností.

Jana Doležalová

Strakonice

Poptávala jsem služby hodinového manžela. Byla jsem ráda, že mi projekt při shánění zjednodušil komunikaci a hledání. Rozhodně použiji znovu.

Miroslav Jahel

Praha - východ

Děkuji za velmi kvalitní a především opravdu efektivní služby, které poskytujete. Chtěl jsem udělat radost manželce s kuchyní na zakázku a díky poptávce se mi povedlo sehnat kvalitní a cenově dostupné řešení v poměrně krátkém období. Firma byla skvělá a rád doporučím služby dále.

Simona Fuchsová

Plzeň

Vřelé díky za pomoc při hledání ubytování v Jeseníkách. Vše dopadlo na jedničku. Ubytování skvělé, perfektně jsme si zalyžovali celá rodinka a určitě využijeme vaše služby znovu. Děkujeme.