Novinky

Slavíme 5 let od spuštění služby veřejné zakázky

24.6.2022

Půlkulaté výročí od spuštění služby veřejné zakázky na Poptávej.cz je těsně za námi a takováto událost přímo vybízí k bilancování. Před 5 lety v roce 2017 jsme pro naše klienty spustili sekci veřejné zakázky a hned v prvním roce jsme se stali jedničkou v počtu zveřejněných veřejných zakázek v celé ČR, a toto prvenství si stabilně držíme i nadále. V loňském roce jsme tak opět zveřejnili nejvíce veřejných zakázek v ČR, a to celkem 60.241. Průměrně tedy každý měsíc zveřejníme zhruba 5.020 veřejných zakázek, což je o cca 14 % více než zveřejňuje naše nejbližší konkurence. Děkujeme tímto celému oddělení veřejných zakázek za jejich nasazení a všem našim partnerům za jejich důvěru.

Topované poptávky – efektivní pomocník

19.5.2022

Dnes spouštíme nový nástroj topování poptávek. Nově si poptávající budou moci otopovat svou poptávku, a to prostřednictvím premium sms. Topování zvýrazní poptávku a ta bude ihned rozeslána e-mailem s označením Topovaná poptávka přímo k firmám z daného oboru. Zároveň je poptávka po dobu 7 dní viditelně zvýrazněna na stránkách Poptávej.cz. Díky platbě topování formou SMS se zvyšuje forma ověření poptávajícího a jeho zájmu o hladkou realizaci poptávky. Tento nový nástroj se tak stane zdatným pomocníkem v komunikaci mezi poptávajícími uživateli a našimi partnery z řad řemeslníků a firem. Zajímají vás podrobnější informace? Neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na tel. 601 601 581.

Řemeslníci a stavební obory opět hrají prim

3.3.2022

Během prvních dvou měsíců roku 2022 bylo našimi poptávajícími uživateli zadáno více než 15 tisíc poptávek, a to z mnoha různorodých oborů. I když na Poptávej.cz můžete poptat prakticky cokoli od klasických řemesel až po specializované služby, nyní zaznamenáváme trend v nárůstu poptávek zejména v oboru stavebnictví. Naši uživatelé v průběhu ledna a února nejvíce hledali odborníky z řad zedníků, topenářů, truhlářů a elektrikářů a mezi TOP 5 požadovanými stavebními pracemi byly stavby střech, nové fasády, rekonstrukce koupelen, zateplení a rekonstrukce komínů. Všechny tyto poptávky pečlivě zpracovali kolegové z poptávkového oddělení a rozeslali je přesně těm firmám, které byly požadovány. Děkujeme vám všem, kteří u nás své poptávky zadáváte a velké díky také firmám a řemeslníkům, kteří vaše poptávky dnes a denně realizují.

Představujeme vám unikátní nástroj – SMS vizitka

26.1.2022

SMS vizitka pomáhá rychle a efektivně propojit firmy a poptávající. Jedná se o jedinečný nástroj, který v rámci balíčku Aktivní propagace využívá stále více firem. A to nás v Poptávej velmi těší. Díky ohlasům od zákazníků je jasné, že SMS vizitka opravdu funguje a přispívá tak k vyššímu počtu realizovaných zakázek. Díky SMS vizitce je ihned po zobrazení kontaktu automaticky odeslána poptávajícímu zákazníkovi SMS s odkazem na firemní online vizitku dané firmy či řemeslníka, kde jsou k dispozici veškeré kontaktní údaje firmy a také hodnocení již realizovaných poptávek. Vylepšování našich služeb je pro nás na prvním místě, a tak naším velkým přáním je, aby služba SMS vizitka byla dostupná opravdu pro všechny. A právě proto cena SMS vizitky začíná již na 2 Kč za odeslanou SMS. Kontaktujte naši zákaznickou linku na tel. 601 601 581 a vyzkoušejte si SMS vizitku i vy.

PF 2022

21.12.2021

Příjemné prožití vánočních svátků a splnění všech přání vám přejeme za celý tým Poptávej.cz. Připojujeme i poděkování všem spolupracujícím firmám a poptávajícím klientům za jejich důvěru a úžasnou spolupráci. Těšíme se na další zajímavé realizace v roce 2022.