Novinky

Kredit nebo paušál? Zvyšujeme počty poptávek až o 30%.

1.9.2020

Až 30 % poptávek navíc a větší množství nabídek pro naše poptávající, to jsou paušální poptávky. V každém odvětví jsou specifické podmínky nutné pro úspěšné podnikání a tak od dnešního dne mají firmy a řemeslníci možnost si nastavit balíček služeb přímo šitý na míru. Díky paušálním poptávkám nyní nabízíme v mnoha oborech činnosti možnost neomezeného zobrazování kontaktů, rok zdarma při nevyužití služby a další výhody spojené s touto novou službou. I poptávající uživatelé si přijdou na své a získají na své poptávky více nabídek na míru.

Další důležitý milník je tu!

25.6.2020

V průběhu května se vám podařilo zadat přes 5 000 poptávek a prolomit tak dosavadní hranici počtu zadaných poptávek za jediný měsíc. Děkujeme vám všem, poptávajícím za projevenou důvěru, všem našim firmám a řemeslníkům za skvělou spolupráci a vřelé díky samozřejmě i našim kolegyním z poptávkového oddělení, které vše zvládly pečlivě a rychle zpracovat. Už teď se těšíme na další nová hodnocení z vašich realizací.

Každý den najdete na Poptávej.cz zakázky za 23 mil. Kč

19.5.2020

Jsme rádi, že spokojení zákazníci z řad poptávajících se k nám opakovaně vrací a zadávají nové poptávky určené k realizaci našimi šikovnými řemeslníky a firmami. Velké poděkování tedy patří zejména našim partnerským firmám, kterým tak neustále přibývají pozitivní reference. V současnosti zpřístupníme denně poptávky v průměrné hodnotě 23 mil. Kč. Chcete se k nám připojit a realizovat tyto poptávky? Informace k možnosti stát se naším partnerem a další informace získáte na stránce Jak to funguje.

7 rad, jak správně vybírat firmu přes internet

27.4.2020

Víte, jak správně postupovat při vybírání firmy přes internet? Zadání poptávky je prvním, ale ne však jediným krokem. Každý z nás má jiná očekávání a priority. Někdo hledá co nejvýhodnější cenu, jiný zase pátrá po zlatých českých ručičkách, další zase naopak víc dá na prozákaznický přístup, firmu s dobrými nápady nebo naopak přizpůsobení se klientským požadavkům. Pro co nejsnadnější orientaci na internetovém trhu, doporučujeme dodržovat těchto 7 jednoduchých rad

Informace pro firemní zákazníky

24.3.2020

Firmám, kterým současná situace a vládní opatření zamezily ve výkonu podnikání, nyní na Poptávej.cz automaticky prodlužujeme platnost kreditů o 60 dní. Dotčené firmy budeme také informovat emailem.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.