Novinky

Poptávej.cz je rekordmanem v počtu zveřejněných poptávek

26.3.2021

V únoru jsme zveřejnili nejvíce poptávek ze všech poptávkových systémů v celé ČR a to celkem 7 418. I když kvantitou poptávek lámeme rekordy, stále je pro nás nejdůležitější kvalitní a pečlivá telefonická kontrola našich poptávek. A na tom nebudeme nic měnit.

Ten nejlepší dárek k narozeninám - 20.000 recenzí

16.3.2021

Dnes je tomu přesně 6 let, co jsme pro vás spustili Poptávej.cz. K oslavě tohoto výročí jsme od vás dostali opravdu ten nejhezčí dárek k letošním narozeninám. Přišla nám totiž v pořadí již 20.000 recenze z realizovaných zakázek prostřednictvím Poptávej.cz. Děkujeme všem zákazníkům za podporu, sdílení recenzí a fotografií z realizací a za každou novou poptávku, která je příležitostí pro naše partnerské firmy.

Videorozhovory s partnery Poptávej.cz na Youtube

25.2.2021

Víte, že Poptávej.cz má svůj vlastní Youtube kanál? Můžete zde sledovat nejen video rozhovory s našimi partnery, ale i náš reklamní spot, se kterým jste se mohli v uplynulých týdnech setkat na televizních obrazovkách. Navštivte Poptávej.cz na Youtube a sledujte rozhovory s našimi partnery z řad firem a řemeslníků z celé ČR.

Jaká je naše bilance za rok 2020?

15.1.2021

Leden přímo vybízí k bilancování. A i my v Poptávej.cz se rádi pochlubíme našimi výsledky. V meziročním srovnání jsme zaznamenali zásadní nárůst poptávek, a to o neuvěřitelných 25,9 %. Kromě rozrůstajících se řad našich poptávajících uživatelů jsme zaznamenali vyšší zájem i mezi registrovanými firmami, které měly možnost nově využít nejen kreditových, ale také paušálních poptávek. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další rok plný úspěšně realizovaných poptávek.

Překročili jsme hranici 300 000 poptávek

1.12.2020

Právě jsme zpracovali neuvěřitelných 300 000 poptávek od našich poptávajících uživatelů! Máme obrovskou radost, že se k nám stále vracíte a zadáváte další a další nové poptávky. Velké poděkování také patří celému oddělení poptávek za jejich pečlivou práci.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.