Novinky

PF 2022

21.12.2021

Příjemné prožití vánočních svátků a splnění všech přání vám přejeme za celý tým Poptávej.cz. Připojujeme i poděkování všem spolupracujícím firmám a poptávajícím klientům za jejich důvěru a úžasnou spolupráci. Těšíme se na další zajímavé realizace v roce 2022.

Právě jsme překročili hranici 400.000 zadaných poptávek

9.11.2021

Během měsíce října jsme překročili hranici neuvěřitelných 400.000 zadaných poptávek. Těšíme se z každé nové poptávky, ale největší radost nám vždy udělají spokojení zákazníci, kteří svou poptávku s Poptávej.cz úspěšně realizovali a opakovaně se vracejí poptat a realizovat další a další poptávky. Děkujeme vám všem za projevenou důvěru.

Aktivní propagace a Premium členství - nové služby na Poptávej.cz

8.10.2021

S radostí vám představujeme 2 nové služby na Poptávej.cz - Aktivní propagaci a Premium členství. Stále rádi doporučujeme šikovné řemeslníky a firmy, a proto dáváme našim firemním zákazníkům nově možnost využít službu Aktivní propagace. Tato služba je určena pro všechny podnikatelské subjekty, které využívají kontakty na poptávající. Služba spočívá v aktivní propagaci jejich služeb směrem k našim zákazníkům z řad poptávajících. Druhou novinkou je tzv. Premium členství, které firmám nově zpříjemňuje a usnadňuje využívání služeb a umožňuje také čerpat další zajímavé benefity. Prohlédněte si kompletní nabídku služeb pro řemeslníky a firmy a začněte využívat Poptávej.cz naplno.

Nová podoba webových stránek je tu!

7.9.2021

S velkou radostí vám představujeme novou podobu našich webových stránek www.poptavej.cz. Kompletní redesign a sjednocení grafického provedení do nejmenšího detailu si všimnete na každé jednotlivé stránce webu, ale také v administraci firem i poptávajících uživatelů. Podstatnou grafickou změnou je sjednocení vizuálu detailů poptávek a veřejných zakázek. Nově zde naleznete také videoreference našich partnerských firem, ale také reference od poptávajících uživatelů a to pěkně pohromadě. Kompletně nový design stránek je přehlednější a díky doplnění nových grafických prvků poskytuje uživateli lepší orientaci. Věříme, že se vám nová podoba stránek bude líbit a najdete zde vše potřebné.

Ta nejdůležitější pravidla při výběru firmy přes internet

20.7.2021

I přes letní měsíce poptávající denně zadávají velké množství poptávek, které společně telefonicky ověřujeme. Připomínáme, že pro co nejsnadnější výběr firmy v internetovém prostředí je dobré dbát na tzv. 7 bezpečnostních pravidel. Při jejich dodržování budete mít větší jistotu, že vybraná firma bude kvalitní a odvede u vás tu nejlepší práci.