Novinky

Videorozhovory s partnery Poptávej.cz na Youtube

25.2.2021

Víte, že Poptávej.cz má svůj vlastní Youtube kanál? Můžete zde sledovat nejen video rozhovory s našimi partnery, ale i náš reklamní spot, se kterým jste se mohli v uplynulých týdnech setkat na televizních obrazovkách. Navštivte Poptávej.cz na Youtube a sledujte rozhovory s našimi partnery z řad firem a řemeslníků z celé ČR.

Jaká je naše bilance za rok 2020?

15.1.2021

Leden přímo vybízí k bilancování. A i my v Poptávej.cz se rádi pochlubíme našimi výsledky. V meziročním srovnání jsme zaznamenali zásadní nárůst poptávek, a to o neuvěřitelných 25,9 %. Kromě rozrůstajících se řad našich poptávajících uživatelů jsme zaznamenali vyšší zájem i mezi registrovanými firmami, které měly možnost nově využít nejen kreditových, ale také paušálních poptávek. Děkujeme všem za podporu a těšíme se na další rok plný úspěšně realizovaných poptávek.

Překročili jsme hranici 300 000 poptávek

1.12.2020

Právě jsme zpracovali neuvěřitelných 300 000 poptávek od našich poptávajících uživatelů! Máme obrovskou radost, že se k nám stále vracíte a zadáváte další a další nové poptávky. Velké poděkování také patří celému oddělení poptávek za jejich pečlivou práci.

Na Poptávej.cz máme již přes 16.800 uživatelských hodnocení

19.10.2020

Hodnocení z realizací poptávek se mezi našimi zákazníky těší stále větší oblibě a díky tomu jsme v říjnu přesáhli hranici 16 800 vložených originálních referencí. Právě na základě těchto referencí oceňujeme ty nejlepší řemeslníky a firmy CERTIFIKÁTEM SPOLEHLIVÉHO DODAVATELE. Na certifikát dosáhnou pouze ty firmy, které mají průměrnou hodnotu svých hodnocení nad 90 %. Děkujeme všem poptávajícím za zaslaná hodnocení a těšíme se na další zadané poptávky.

Kredit nebo paušál? Zvyšujeme počty poptávek až o 30 %

1.9.2020

Až 30 % poptávek navíc a větší množství nabídek pro naše poptávající, to jsou paušální poptávky. V každém odvětví jsou specifické podmínky nutné pro úspěšné podnikání a tak od dnešního dne mají firmy a řemeslníci možnost si nastavit balíček služeb přímo šitý na míru. Díky paušálním poptávkám nyní nabízíme v mnoha oborech činnosti možnost neomezeného zobrazování kontaktů, rok zdarma při nevyužití služby a další výhody spojené s touto novou službou. I poptávající uživatelé si přijdou na své a získají na své poptávky více nabídek na míru.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.