Novinky

Pokořili jsme hranici 44.444 získaných hodnocení

14.11.2022

Máme velkou radost. V nedávné době jsme dosáhli pomyslné mety 44 444 získaných uživatelských recenzí! Takováto hodnocení jsou pro firmy nejen skvělou motivací, ale pomáhají především ostatním poptávajícím při výběru té nejvhodnější firmy pro realizaci jejich poptávky. Děkujeme všem poptávajícím za zaslaná hodnocení a těšíme se, až budeme brzy společně slavit 55 555 recenzí.

Nové funkcionality pro váš lepší přehled

12.10.2022

Přicházíme s novinkami, které zvýší komfort užívání a zlepší přehlednost. Pro všechny naše firmy a řemeslníky, kteří aktivně využívají služby Poptávej, jsme připravili následující inovace. Poptávky a veřejné zakázky, které vás při procházení zaujaly, si nově můžete označit hvězdičkou a připravit si je tak pro další použití. Ke všem poptávkám a veřejným zakázkám si nyní můžete vkládat poznámky, které vám mohou sloužit například k označení nových zákazníků, odeslaných nabídek, jednání, hovorů apod... Takto označené poptávky a veřejné zakázky snáze dohledáte a vyselektujete dle svých preferencí. Bližší informace o efektivním využití těchto nových nástrojů vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince 601 601 581.

Slavíme 5 let od spuštění služby veřejné zakázky

24.6.2022

Půlkulaté výročí od spuštění služby veřejné zakázky na Poptávej.cz je těsně za námi a takováto událost přímo vybízí k bilancování. Před 5 lety v roce 2017 jsme pro naše klienty spustili sekci veřejné zakázky a hned v prvním roce jsme se stali jedničkou v počtu zveřejněných veřejných zakázek v celé ČR, a toto prvenství si stabilně držíme i nadále. V loňském roce jsme tak opět zveřejnili nejvíce veřejných zakázek v ČR, a to celkem 60.241. Průměrně tedy každý měsíc zveřejníme zhruba 5.020 veřejných zakázek, což je o cca 14 % více než zveřejňuje naše nejbližší konkurence. Děkujeme tímto celému oddělení veřejných zakázek za jejich nasazení a všem našim partnerům za jejich důvěru.

Topované poptávky – efektivní pomocník

19.5.2022

Dnes spouštíme nový nástroj topování poptávek. Nově si poptávající budou moci otopovat svou poptávku, a to prostřednictvím premium sms. Topování zvýrazní poptávku a ta bude ihned rozeslána e-mailem s označením Topovaná poptávka přímo k firmám z daného oboru. Zároveň je poptávka po dobu 7 dní viditelně zvýrazněna na stránkách Poptávej.cz. Díky platbě topování formou SMS se zvyšuje forma ověření poptávajícího a jeho zájmu o hladkou realizaci poptávky. Tento nový nástroj se tak stane zdatným pomocníkem v komunikaci mezi poptávajícími uživateli a našimi partnery z řad řemeslníků a firem. Zajímají vás podrobnější informace? Neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na tel. 601 601 581.

Řemeslníci a stavební obory opět hrají prim

3.3.2022

Během prvních dvou měsíců roku 2022 bylo našimi poptávajícími uživateli zadáno více než 15 tisíc poptávek, a to z mnoha různorodých oborů. I když na Poptávej.cz můžete poptat prakticky cokoli od klasických řemesel až po specializované služby, nyní zaznamenáváme trend v nárůstu poptávek zejména v oboru stavebnictví. Naši uživatelé v průběhu ledna a února nejvíce hledali odborníky z řad zedníků, topenářů, truhlářů a elektrikářů a mezi TOP 5 požadovanými stavebními pracemi byly stavby střech, nové fasády, rekonstrukce koupelen, zateplení a rekonstrukce komínů. Všechny tyto poptávky pečlivě zpracovali kolegové z poptávkového oddělení a rozeslali je přesně těm firmám, které byly požadovány. Děkujeme vám všem, kteří u nás své poptávky zadáváte a velké díky také firmám a řemeslníkům, kteří vaše poptávky dnes a denně realizují.