Novinky

Dárek k osmiletému výročí Poptávej.cz – 50.000 recenzí

16.3.2023

K osmiletému výročí od spuštění služby Poptávej.cz jsme od našich poptávajících uživatelů dostali opravdu krásný dárek. Obdrželi jsme v pořadí již 50.000 recenzi z realizovaných zakázek prostřednictvím Poptávej.cz. Děkujeme za vaši podporu, sdílení fotografií z realizací a za každou novou poptávku. Poděkování patří i všem našim kolegům v Poptávej.cz za jejich nasazení a také partnerským firmám za jejich důvěru.

Větší komfort a intuitivní orientace pro uživatele Poptávej.cz

16.1.2023

S velkou radostí vám představujeme novou podobu našich webových stránek Poptávej.cz. V rámci redesignu jsme se zaměřili především na úpravu domovské stránky, tak aby poskytovala poptávajícím uživatelům lepší orientaci a byla celkově více intuitivní. Podstatnou změnou je také vylepšená grafická podoba detailů poptávek a veřejných zakázek. Kompletně nový design stránek je díky jednotlivým úpravám daleko přehlednější a poskytuje uživateli lepší orientaci. Děkujeme vám všem za podporu, a věříme, že se vám nové provedení našich stránek bude líbit.

Právě jsme zpracovali půl milionu poptávek

5.1.2023

Do nového roku 2023 jsme vkročili s jistotou a grácií. Díky naším poptávajícím uživatelům se můžeme pochlubit zpracováním pětisté tisícé poptávky. A která poptávka nám pomohla dosáhnout tohoto milníku? Jednalo se o poptávku od pana Libora, který požadoval zajistit přepravu materiálu z Rakouského Linze do Čech. Právě touto poptávkou jsme překročili hranici 500 000 zadaných poptávek. Máme z toho obrovskou radost a velice děkujeme všem poptávajícím za projevenou důvěru. Celému oddělení poptávek gratulujeme ke kulatému jubileu a děkujeme za jejich pečlivou práci.

Pokořili jsme hranici 44.444 získaných hodnocení

14.11.2022

Máme velkou radost. V nedávné době jsme dosáhli pomyslné mety 44 444 získaných uživatelských recenzí! Takováto hodnocení jsou pro firmy nejen skvělou motivací, ale pomáhají především ostatním poptávajícím při výběru té nejvhodnější firmy pro realizaci jejich poptávky. Děkujeme všem poptávajícím za zaslaná hodnocení a těšíme se, až budeme brzy společně slavit 55 555 recenzí.

Nové funkcionality pro váš lepší přehled

12.10.2022

Přicházíme s novinkami, které zvýší komfort užívání a zlepší přehlednost. Pro všechny naše firmy a řemeslníky, kteří aktivně využívají služby Poptávej, jsme připravili následující inovace. Poptávky a veřejné zakázky, které vás při procházení zaujaly, si nově můžete označit hvězdičkou a připravit si je tak pro další použití. Ke všem poptávkám a veřejným zakázkám si nyní můžete vkládat poznámky, které vám mohou sloužit například k označení nových zákazníků, odeslaných nabídek, jednání, hovorů apod... Takto označené poptávky a veřejné zakázky snáze dohledáte a vyselektujete dle svých preferencí. Bližší informace o efektivním využití těchto nových nástrojů vám rádi poskytneme na naší zákaznické lince 601 601 581.