Novinky

Slavíme 9 let služby a 600.000 splněných poptávek!

28.3.2024

V Poptávej.cz se slaví. Přesně před 9 lety jsme do online prostředí vpustili nový projekt Poptávej.cz. S velkou radostí oznamujeme, že během těchto narozeninových oslav jsme dosáhli úctyhodného milníku 600.000 zpracovaných poptávek. To je 600.000 příležitostí pro naše partnerské firmy! Děkujeme za vaši podporu, za každou novou poptávku a sdílení zkušeností s vybranými firmami.

Do nového roku v novém kabátě s novým podrobným vyhledáváním a Evropskými zakázkami

4.1.2024

Vstoupili jsme do roku 2024 ve zcela novém kabátě. Především domovská stránka Poptávej.cz přináší přehlednější rozvržení a přístup k zásadním funkcím v nové grafické podobě. Zároveň jsme si pro vás připravili rozšíření filtrace jak veřejných zakázek, tak poptávek o podrobné vyhledávání například dle hodnoty zakázky, data zadání, stavu a dalších parametrů. Kromě toho jsme pro vás nově připravili rozšíření veřejných zakázek o tzv. Evropské zakázky, kde najdete všechny typy oznámení veřejných zakázek v rámci Evropské unie.

Důležitý pomocník při výběru firmy - manuál "Jak vybrat správnou firmu"!

4.10.2023

Využijte na Poptávej.cz naši originální příručku „Jak vybrat správnou firmu“, která vám usnadní výběr té nejvhodnější firmy v online prostředí. Stačí kliknout na odkaz „Jak vybrat správnou firmu“, kde najdete cenné rady a tipy, jak správně a efektivně vybírat firmy přes internet. Tento ucelený průvodce pro správný výběr firmy či řemeslníka vám ušetří nejen čas ale i peníze. Věříme, že vám naše rady a informace pomohou udělat informované rozhodnutí a najít tak firmu či řemeslníka, který plně vyhovuje vašim potřebám.

Nový mezník dosažen: 56 000 uživatelských recenzí na Poptávej.cz!

22.8.2023

S hrdostí oznamujeme, že jsme právě překonali úžasný počet 56 000 uživatelských hodnocení týkajících se odvedené práce našich partnerských firem! Tento důležitý milník značí nejen důvěru, kterou naši uživatelé vkládají do naší platformy, ale také pečlivou práci a odbornost, kterou naše partnerské firmy přinášejí do každé jednotlivé realizace. Každá ze získaných 56 000 recenzí je důkazem loajality a spokojenosti našich uživatelů. Děkujeme všem za důvěru a podporu a těšíme se na další společné budování komunity, která spojuje poptávky s nabídkami naších skvělých partnerů.

Realizace Poptávky, jak ji ještě neznáte!

13.7.2023

Zajímá vás, jak dopadly realizace jednotlivých poptávek po celé republice v nejrůznějších oborech činnosti od našich partnerských firem? Bez ohledu na to, jestli potřebujete inspiraci pro svůj vlastní projekt, nebo jednoduše jen chcete obdivovat zajímavá řešení poptávek našich poptávajících uživatelů, naše nová záložka Realizace vám nabídne z každého soudku něco. Od řešení interiérů, kompletní přestavby domu či bytu po zahradní úpravy. Prohlédněte si nejlepší realizace poptávek zprostředkované právě přes Poptávej.cz.