Novinky

Ta nejdůležitější pravidla při výběru firmy přes internet

20.7.2021

I přes letní měsíce poptávající denně zadávají velké množství poptávek, které společně telefonicky ověřujeme. Připomínáme, že pro co nejsnadnější výběr firmy v internetovém prostředí je dobré dbát na tzv. 7 bezpečnostních pravidel. Při jejich dodržování budete mít větší jistotu, že vybraná firma bude kvalitní a odvede u vás tu nejlepší práci.

Více než 600 recenzí na Google a Seznam

7.6.2021

Máme obrovskou radost. K dnešnímu dni již přes 600 z vás ohodnotilo náš projekt Poptávej.cz a to s průměrným hodnocením spokojenosti 98 % na Firmy.cz společnosti Seznam, a.s. a také 4,6 hvězdami mezi hodnoceními firem na Google. Každou vaši recenzi pozorně čteme, pozitivní hodnocení nás vždy velice potěší a v případě nejasností či jakékoliv nespokojenosti jsme Vám plně k dispozici. Děkujeme a těšíme se na další vaše názory a hodnocení.

Poptávej.cz je rekordmanem v počtu zveřejněných poptávek

26.3.2021

V únoru jsme zveřejnili nejvíce poptávek ze všech poptávkových systémů v celé ČR a to celkem 7 418. I když kvantitou poptávek lámeme rekordy, stále je pro nás nejdůležitější kvalitní a pečlivá telefonická kontrola našich poptávek. A na tom nebudeme nic měnit.

Ten nejlepší dárek k narozeninám - 20.000 recenzí

16.3.2021

Dnes je tomu přesně 6 let, co jsme pro vás spustili Poptávej.cz. K oslavě tohoto výročí jsme od vás dostali opravdu ten nejhezčí dárek k letošním narozeninám. Přišla nám totiž v pořadí již 20.000 recenze z realizovaných zakázek prostřednictvím Poptávej.cz. Děkujeme všem zákazníkům za podporu, sdílení recenzí a fotografií z realizací a za každou novou poptávku, která je příležitostí pro naše partnerské firmy.

Videorozhovory s partnery Poptávej.cz na Youtube

25.2.2021

Víte, že Poptávej.cz má svůj vlastní Youtube kanál? Můžete zde sledovat nejen video rozhovory s našimi partnery, ale i náš reklamní spot, se kterým jste se mohli v uplynulých týdnech setkat na televizních obrazovkách. Navštivte Poptávej.cz na Youtube a sledujte rozhovory s našimi partnery z řad firem a řemeslníků z celé ČR.

Vyzkoušejte naše služby

i vy a zadejte si poptávku u prověřených firem z vašeho okolí

Zadat poptávku

Jsme odborníci na zprostředkování služeb a zboží ve všech oborech činnosti a lokalitách. Zaměřujeme se na získávání nových obchodních příležitostí pro firmy z celé ČR a na realizaci poptávek našich poptávajících uživatelů s úsporou času i financí. Najdete u nás kvalitní a ověřené firmy z mnoha oborů činnosti.

Naším cílem je podporovat podnikající živnostníky a firmy skrze nové obchodní příležitosti a zároveň zajistit ověřené služby pro poptávající uživatele z celé ČR.