Garance získání zakázky

Službu Garance získání zakázky získáte v rámci Premium členství a garantuje vám realizaci minimálně jedné zakázky po dobu trvání služby.

Pokud v průběhu vašeho Premium členství nerealizujete žádnou zakázku a splníte podmínky pro uplatnění, vrátíme vám na váš účet 200 kreditů s platností 12 měsíců, případně prodloužíme platnost služby Paušální poptávky o dalších 12 měsíců.

Pravidla pro Garanci získání zakázky:

1. Vaši nabídku zašlete nejpozději do 3 dnů od zveřejnění poptávky na Poptávej.cz.

Čím dříve na obdrženou poptávku budete reagovat, tím vyšší máte šanci na získání zakázky. Abychom vám tedy mohli garantovat získání zakázky, je podmínkou reagovat na poptávky do 3 dnů o jejich zveřejnění.

2. Nabídky zasílejte bez výjimky pouze přes nástroj Online nabídka u každé poptávky.

Čím relevantnější nabídku připravíte, tím vyšší máte možnost na získání zakázky. Z tohoto důvodu je nutné v rámci služby Garance získání zakázky posílat nabídky pouze přes online nabídku, abychom vám mohli pomoci se zpracováním nabídek. Vaše nabídka musí být konkrétní a připravená na míru zákazníkovi. Za konkrétní nabídku se nepovažuje např. zaslaní ceníku služeb, odkaz na ceník apod.

3. Minimálně 20 odeslaných on-line nabídek.

Pro uplatnění Garance získání zakázky, je nutné zpracovat minimální počet 20 on-line nabídek za 1 rok trvání služby Premium členství. On-line nabídky mohou být podány na Kreditové poptávky i Paušální poptávky a navzájem se sčítají. Garanci lze uplatnit až na konci platného Premium členství.

4. Garanci využijte do 14 dnů od vyčerpání objednané služby

Kontaktujte nás do 14 dnů od konce platnosti Premium členství, a to prostřednictvím e-mailu reklamace@poptavej.cz. Vaši žádost posoudíme a nejpozději do 30 dnů vás budeme kontaktovat s výsledkem.

Dobijte si kredit a získejte tuto garanci ihned!

Počet kreditů: 250 kreditů
Cena 1 kreditu vychází na 24 Kč (celkem ušetříte 6 500 Kč)
Premium členství s Garancí získání zakázky
Platnost kreditů 12 měsíců
Cena celkem 7 990 Kč bez DPH - ušetříte 10 500 Kč

Objednat