Garance získání zakázky

Díky pečlivému ověřování všech zadaných poptávek a omezené konkurenci na maximálně 10 firem, věříme v kvalitu našich služeb natolik, že jsme se rozhodli vám u nás garantovat získání minimálně 1 poptávky.

Pokud se tak nestane, garantujeme Vám vracení všech utracených kreditů zpět na Váš zákaznický účet. Garanci získání zakázky, získáte automaticky při dobití min 200 kreditů a to bez dalších poplatků. Pro uplatnění Garance je nezbytné dodržovat Pravidla pro Garanci získání zakázky.

1. Vaší nabídku zašlete nejpozději do 3 dnů od zveřejnění poptávky na Poptavej.cz.

Čím dříve na obdrženou poptávku budete reagovat, tím větší máte šanci na získání zakázky. Abychom Vám tedy mohli garantovat získání zakázky, je podmínkou reagovat na poptávky do 3 dnů o jejich zveřejnění.

2. Nabídky zasílejte bez výjimky pouze přes nástroj Rychlá nabídka.

Čím relevantnější nabídku připravíte, tím vyšší získáváte možnost na získání zakázky. Z tohoto důvodu je nutné v rámci služby Garance získání zakázky posílat nabídky přes rychlou nabídku, abychom Vám mohli pomoci se zpracováním nabídek.

3. Do vašich nabídek uvádějte cenu za realizaci poptávky

Nabídka musí obsahovat cenu za realizaci poptávky s DPH a musí být konkrétní. Za konkrétní nabídku se nepovažuje odeslání odkazu na případový ceník prací apod. Pokud se na základě poptávky nedá přesná cena spočítat, je nutné uvést alespoň cenu orientační.

4. Dobité kredity vyčerpejte nejpozději do konce jejich platnosti

Dobité kredity mají určitou platnost, která se řídí bodem 5.7 všeobecných podmínek.

5. Garanci využijte do 14 dnů od vyčerpání kreditů

Kontaktujte nás do 14 ti dnů od vyčerpání kreditů na emailu reklamace@poptavej.cz a my Vám po ověření splnění podmínek Garance získání zakázky, které nebude trvat déle než 30 dnů, vrátíme veškerý utracený kredit zpět na Váš účet.

Dobijte si kredit a získejte tuto garanci ihned!

Počet kreditů: 250 kreditů
Cena 1 kreditu vychází na 24 Kč (celkem ušetříte 1500 Kč)
Garance získání zakázky
Platnost kreditů 12 měsíců
Cena celkem 6 000 Kč bez DPH - ušetříte 1 500 Kč

Objednat