Vyzkoušejte i vy zakázky, na kterých vyděláte.
Otestujte zdarma zasílání poptávek nebo veřejných zakázek přímo do vašeho e-mailu.

Vyplňte jméno a telefon. My vám zavoláme, nastavíme zaměření vašeho podnikání a začneme vám zasílat zakázky z vaší lokality.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
33 860
poptávek bylo ohodnoceno našimi zákazníky
94 %
je průměrné hodnocení našich registrovaných firem
1 511
poptávek jsme zveřejnili minulý týden
977
veřejných zakázek jsme uveřejnili minulý týden
190 449
je počet registrovaných firem a řemeslníků od roku 2015
416 160
poptávajících si k nám již zadalo poptávku
video

Jaroslav Nebovidský

STAVOSPOL, s.r.o.

Rodinná firma, která dokáže vše, na co si jen na zahradě vzpomenete. Sekání trávy, frézování pařezů, sezónní práce, vždy kvalitně a za rozumnou cenu. Firma STAVOSPOL realizuje s Poptávej.cz i veřejné zakázky.

video

David Bertels

Truhlářství

Truhlářství Bertels je rodinná firma založená na skutečném českém řemeslu. Hlavní činností dílny je výroba masivního nábytku. Truhlářství Bertels využívá služeb Poptávej.cz od roku 2018 a je naším spokojeným partnerem z Královéhradeckého kraje.

video

Tomáš Schejbal

BalStyle, s.r.o.

Další z mnoha firem, kterým služba Poptávej.cz pomohla na začátku podnikání. Naše spolupráce funguje již 5 let a díky svému přístupu se společnost BalStyle může pyšnit stovkami realizovaných poptávek v oblasti stínicí techniky.

video

Jiří Hlinák

Elektrorevize

Mnoho let se pan Hlinák věnuje činnosti revizního technika a za svou práci získává vždy jen 100 % hodnocení. Revírem pana Hlináka je okres Chrudim.

video

Miroslav Šusták

Vrata

Pan Šusták s Poptávej.cz spolupracuje již od roku 2016 a za tu dobu získal desítky zakázek na garážová vrata, na které se primárně specializuje. Je naším hrdým partnerem v oblasti Českomoravské vrchoviny.

video

René Novák

Stavební práce

Pan René Novák je z generace mladých a profesionálních řemeslníků. Měli jsme možnost navštívit realizované stavby, které jsou dotažené do detailu. Mezi jeho největší zakázky patří například kompletní rekonstrukce střední školy v Praze.

video

Ing. Marek Čáslavský

GeoEko, s.r.o.

Když společnost pana Čáslavského začínala, jednou z prvních investic byla investice do Poptávej.cz, a vyplatilo se. Od té doby je naším dlouholetým partnerem se stovkami realizovaných poptávek.

video

David Šťastný

Kácení stromů bez rizika

Bývalý hasič, odvážný chlap a skutečný profík. Výstižný popis pana Šťastného, který se nezabývá rizikovým kácením, ale vždy kácí stromy bez rizika. A bez rizika také používá Poptávej.cz již 4 roky.

video

Filip Štefan

Malířské práce

Filip Štefan je vyučený malíř a malířské řemeslo provozuje již mnoho let, proto se můžete spolehnout na skutečnou profesionalitu. Pan Štefan Poptávej.cz využívá již 6. rokem a jeho hlavním působištěm je Praha.

video

Peter Sklár

Pergoly a dřevěné konstrukce

Pan Sklár využívá služby Poptávej.cz již od roku 2016. Od poptávajících uživatelů obdržel již desítky kladných hodnocení za svůj profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci při výstavbě dřevěných pergol.