Jan Láník

doporučeno zákazníky certifikát

Provádíme veškeré elektroinstalace do a dále pak revize elektroinstalaci a elektrických zařízení do 1000 V s výjimkou prostředí výbušných. Zaměřujeme se především na kompletní dodavatelský servis elektroinstalací v bytové zástavbě, ale také v nerezidečních objektech. Poskytujeme konzultace a v opodstatněných případech i nonstop havarijní službu. Konkurenční výhoda cenově dostupnosti oproti větším firmám a osobní zkušenosti z širokého spektra realizovaných zakázek.

Bílá technika, Malé domácí spotřebiče, Osobní spotřebiče, Kabely, Servis, Svítidla a osvětlení, Výroba elektroniky, Akumulátory, nabíječky a baterie, Elektrické nářadí, AKU, Elektrotechnický materiál, Měření a regulace, Dodávky elektrické energie, Fotovoltaika a větrná energie, Solární panely, Elektrikáři, Hodinový manžel, Repase baterií a akumulátorů, Revize elektro zařízení, Servis bílá technika, Servis čerpadel, Servis elektro spotřebičů a zařízení, Domovní spínače a zásuvky, Jističe, chrániče a rozvodnice, Kabely, vývodky a matice, Svítidla a žárovky, Elektrické podlahové topení, Hřiště a sportoviště, Hromosvody, Rozvody a instalace, Veřejné a areálové osvětlení, Zahradní domky a pergoly, Elektromotory, Kamery a kamerové systémy, Zabezpečovací systémy

Ohodnocené realizace

Rychlé jednání, výborná komunikace, žádné prodlení, kvalitní práce. Doporučuji.

26.10.2023

Pana Láníka mohu doporučit. Rychlost, kvalita a ochota poradit. 👍🏻 Domluvili jsme se i na dalších pracích na domě.

7.9.2023

Pan Láník přenastavení pojistkové skříně zvládl bravurně. Rychlost, preciznost. Udělal vše, co mel a poradil. Cena odpovídala odvedené práci. Naprostá spokojenost.

26.6.2023

Perfektní práce pana Láníka, velmi dobrá komunikace, konstruktivní a příjemná. Práci promyslí, seznámí s řešením, ochotně vše vysvětlí. Realizace přesně podle domluvy.

6.6.2023

Perfektní činnost pana Láníka, rychlost a preciznost provedení, kvalita a cenově nejvýhodnější nabídka, absolutní spokojenost. Pouze doporučuji.

19.5.2023

Maximálně spokojený s rychlostí a provedením obj. práce. Děkuji.

15.5.2023

Po zveřejnění poptávky, ještě ten den mě pan Láník kontaktoval a následující den proběhla realizace. Rychlost, ochota a domluva.

elektro skříňka
7.3.2023

Fotogalerie firmy


Hledáte firmu? Napište co sháníte a my oslovíme firmy v okolí.


Kontaktní informace:


* Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami pro zadání poptávky a ochranou osobních údajů.


Sháníte ještě firmu nebo řemeslníka? Zadejte si zdarma poptávku.

Adresa:

Náměstí míru 1
Zlín
76001