Firmy > Václav Novák > Vyčištění 2 kopaných studní u chatek, hloubka 4,5 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyčištění 2 kopaných studní u chatek, hloubka 4,5 m

Poptávám studnaře: Popis: - vyčištění 2 kopaných studní u chatek - studny jsou od sebe vzdálené cca 5 m - studny mají skruže Hloubka: - cca 4,5 m - výška vody je cca 2,5 - 3 m Termín: - co… Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- vyčištění 2 kopaných studní u chatek
- studny jsou od sebe vzdálené cca 5 m
- studny mají skruže

Hloubka:
- cca 4,5 m
- výška vody je cca 2,5 - 3 m

Termín:
- co nejdříve

Lokalita:
- Psáry - Dolní Jirčany, okres Praha-západ

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
90%
Kvalita dodaných služeb:
90%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
93%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 58 MĚSÍCŮ

16.4.2019
Byli jsme velmi spokojeni po všech stránkách. Firma nám vyšla vstříc a navrhla brzký termín. Dohodli jsme se na provedení prací ve dvou etapách. V první byla byla vyčištěna jedna studna u chaty. Na druhém termínu se dohodneme po velikonocích. Pracovníci i prohlédli druhou studnu a sdělili nám předpokládaný rozsah prací. Pracovali svědomitě, velmi dobře jsme spolu komunikovali. Byli jsme velmi spokojeni a ve spolupráci budeme pokračovat.
Karel M.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.