Firmy > MO-BY, s.r.o. > Zasklení terasy u RD, rozměry cca 7 x 2,6 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Zasklení terasy u RD, rozměry cca 7 x 2,6 m

Poptávám zasklení terasy: Popis: - zasklení terasy u RD - posuvným systémem skel - terasa je již zastřešená - systém bezrámový - v příloze fotografie Rozměry: - cca 7 x 2,6 m Termín: - léto 2020 … Zobrazit celou poptávku

Poptávám zasklení terasy:

Popis:
- zasklení terasy u RD
- posuvným systémem skel
- terasa je již zastřešená
- systém bezrámový
- v příloze fotografie

Rozměry:
- cca 7 x 2,6 m

Termín:
- léto 2020

Lokalita:
- Příbram

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
MO-BY, s.r.o.

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 73 MĚSÍCŮ

16.6.2020
Terasa je zasklená a musím říct, že zasklení dopadlo luxusně. Jsme moc spokojení a k výsledku jsme neměli ani žádné připomínky a firmu doporučuji. Jednání a i chování, kteří u mě pracovali, bylo vynikající. Vyšli mi vstříc i s dalšími věcmi, které jsme si vymysleli po návštěvě jejich showroomu. Například doplnění zakázky o stínicí techniku.
Emil N.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.