Firmy > Václav Novák > Vyčištění a oprava kopané studny u RD, hloubka cca 8 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyčištění a oprava kopané studny u RD, hloubka cca 8 m

Poptávám studnaře: Popis: - vyčištění a oprava kopané studny u RD - zděná kamenná studna - včetně dodání případného materiálu Hloubka: - cca 8 m Termín: - dle dohody Lokalita: - Barchovice, okres… Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- vyčištění a oprava kopané studny u RD
- zděná kamenná studna
- včetně dodání případného materiálu

Hloubka:
- cca 8 m

Termín:
- dle dohody

Lokalita:
- Barchovice, okres Kolín

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
90%
Kvalita dodaných služeb:
90%
Poměr cena / výkon:
60%
Celkové hodnocení:
80%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 69 MĚSÍCŮ

12.2.2020
Jednání bylo rychlé a korektní. Tříčlenná parta pracovala rychle, bez prostojů. Veškerý materiál a nářadí si dovezli. Cena rekonstrukce studny by podle mě mohla být o něco nižší. Jinak spokojenost.
Marta C.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.