Firmy > Petr Ryba > Oprava omítky a zateplení stropu sádrokartonem

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Oprava omítky a zateplení stropu sádrokartonem

Poptávám sádrokartonáře: Popis: - oprava omítky na stěně v RD - zateplení stropu sádrokartonem - včetně dodání materiálu Specifikace: - omítka: cca 20 m2 - strop: cca 16 m2 Termín: - leden, únor… Zobrazit celou poptávku

Poptávám sádrokartonáře:

Popis:
- oprava omítky na stěně v RD
- zateplení stropu sádrokartonem
- včetně dodání materiálu

Specifikace:
- omítka: cca 20 m2
- strop: cca 16 m2

Termín:
- leden, únor 2018

Lokalita:
- Břeclav

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Petr Ryba

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 24 MĚSÍCŮ

12.7.2018
Byla jsem s panem Rybou velmi spokojená a to po všech stránkách. Jak odvedená práce, tak i finančně. Nemám co bych mu vytkla. Vše, co jsem po něm požadovala, udělal velmi kvalitně a rychle.
Eva Š.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.