Firmy > Václav Novák > Vyčištění a případně prohloubení kopané studny u RD, hloubka 5 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Vyčištění a případně prohloubení kopané studny u RD, hloubka 5 m

Poptávám studnaře: Popis: - vyčištění a případně prohloubení kopané studny u RD - původně bylo ve studni cca 1,5 m vody - současný stav vody neznáme, ale zatím vodu čerpáme (na zalévání) … Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- vyčištění a případně prohloubení kopané studny u RD
- původně bylo ve studni cca 1,5 m vody
- současný stav vody neznáme, ale zatím vodu čerpáme (na zalévání)

Specifikace:
- hloubka studny cca 5 m
- průměr 80 cm

Termín:
- do října 2018

Lokalita:
- Libiš, okres Mělník

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 57 MĚSÍCŮ

18.8.2018
Velmi oceňuji server Poptávej.cz, který mi pomohl zveřejněním mé poptávky vyřešit velmi rychle palčivý problém. Firma Václav Novák - Čištění a regenerace studní, která u mě práci provedla, byla velmi vstřícná, profesionální a komunikativní. Cena za práci byla také velmi dobrá. Navíc jsem od pracovníků firmy obdržel dobré rady, jak dále o studnu pečovat. Děkuji!
Luboš R.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.