Firmy > Josef Pokorný > Rekonstrukce koupelny v bytě

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Rekonstrukce koupelny v bytě

Poptávám rekonstrukci: Popis: - rekonstrukce koupelny v bytě - je zde zděné jádro - výměna vany za sprchový kout - nové obklady a dlažba - výměna rozvodů vody a odpadů - včetně dodání materiálu … Zobrazit celou poptávku

Poptávám rekonstrukci:

Popis:
- rekonstrukce koupelny v bytě
- je zde zděné jádro
- výměna vany za sprchový kout
- nové obklady a dlažba
- výměna rozvodů vody a odpadů
- včetně dodání materiálu

Rozměry koupelny:
- 160 x 200 cm

Termín:
- leden - únor 2020

Lokalita:
- Zbůch, okres Plzeň-sever

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Josef Pokorný

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 48 MĚSÍCŮ

19.3.2020
Firma pana Pokorného nám udělala krásnou koupelnu. Zadali jsme vybourání vany, dlaždic a starého vybavení koupelny. Za den měli pánové vše odstraněno, což nás mile překvapilo. Pan Pokorný nám pomohl vybrat krásný, kvalitní sprchový kout, keramickou vaničku, vodovodní baterii, sprchu, světla, umyvadlo, novy bojler, rozvody elektřiny atd. - vše prvotřídní kvalita. Vše sám sehnal a dovezl. Komunikace s firmou výborná. Moc děkujeme, dobrá práce, jak se říká. Doporučuji firmu pana Pokorného.
Eva K.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.