Firmy > David Šťastný > Pokácení stromu u rodinného domu, výška 15 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Pokácení stromu u rodinného domu, výška 15 m

Poptávám kácení stromů: Popis: - pokácení stromu u rodinného domu - jedná se o smrk pichlavý - v okolí jsou budovy a plot - nejspíše nutno kácet kácet po částech - rozřezat na špalky, včetně odvozu… Zobrazit celou poptávku

Poptávám kácení stromů:

Popis:
- pokácení stromu u rodinného domu
- jedná se o smrk pichlavý
- v okolí jsou budovy a plot
- nejspíše nutno kácet kácet po částech
- rozřezat na špalky, včetně odvozu větví

Výška:
- 15 m

Termín:
- do 31. března 2021

Lokalita:
- Mnichovice, okres Praha-východ

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
David Šťastný

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 40 MĚSÍCŮ

7.4.2021
Pan Šťastný je 100% profesionální - vše proběhlo bezvadně, cenová kalkulace předem, rychlost, kvalita, komunikace se zákazníkem 100%. Zakázku zpracoval k naší 100% spokojenosti a tuto firmu všem doporučuji. Pan David Šťastný je rozhodně šťastná volba!!!
Lucie N.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.