Firmy > Elektro Krč > Oprava stropního osvětlení v sádrokartonu na WC v bytě

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Oprava stropního osvětlení v sádrokartonu na WC v bytě

Poptávám elektrikáře: Popis: - oprava stropního osvětlení v sádrokartonu na WC v bytě - dvě žárovky, zhasly obě najednou - výměna žárovek nepomohla Termín: - dle dohody Lokalita: - Ostrava Poruba Zobrazit celou poptávku

Poptávám elektrikáře:

Popis:
- oprava stropního osvětlení v sádrokartonu na WC v bytě
- dvě žárovky, zhasly obě najednou
- výměna žárovek nepomohla

Termín:
- dle dohody

Lokalita:
- Ostrava Poruba

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Elektro Krč

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 28 MĚSÍCŮ

16.10.2020
S realizací zakázky jsem velmi spokojen – rychlá reakce pár hodin po zadání poptávky, bezproblémová domluva na termínu, pan Krč navrhl řešení a druhý den zrealizováno. Cena odpovídající rozsahu prací.
Roman D.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.