Firmy > Václav Novák > Čištění kopané studny u RD, vyndání betonového krytu, hloubka 8 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Čištění kopané studny u RD, vyndání betonového krytu, hloubka 8 m

Poptávám studnaře: Popis: - čištění kopané studny na zahradě RD - vyndání betonového půlkruhu starého krytu - na kusy - písčité podloží - užitková voda - přístup pro menší techniku Hloubka: - 8 m … Zobrazit celou poptávku

Poptávám studnaře:

Popis:
- čištění kopané studny na zahradě RD
- vyndání betonového půlkruhu starého krytu - na kusy
- písčité podloží
- užitková voda
- přístup pro menší techniku

Hloubka:
- 8 m

Termín:
- dle dohody
- lze i kdykoli ve všední den

Lokalita:
- Praha 6 - Suchdol

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Václav Novák

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 58 MĚSÍCŮ

19.7.2017
Rychlá dohoda, vysoké pracovní nasazení, výborný výsledek. Firmu doporučujeme. Ačkoli se ukázalo, že je problém o dost složitější, než jsme předpokládali (velmi silný přítok pramene a dva vzpříčené velmi těžké půlkruhové betonové kryty spadlé na dno studny), pánové jsou opravdu šikovní a se všemi problémy si poradili.
Jana B.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.