Firmy > Milan Smolný > Dodání a montáž 2 ks venkovních předokenních rolet, 150 x 155 cm

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Dodání a montáž 2 ks venkovních předokenních rolet, 150 x 155 cm

Poptávám rolety: Popis: - montáž 2 ks venkovních předokenních rolet - manuální ovládání, barva bílá - s dodáním materiálu Rozměr rolet: - 150 x 155 cm Termín: - co nejdříve Lokalita: - Praha 6 Zobrazit celou poptávku

Poptávám rolety:

Popis:
- montáž 2 ks venkovních předokenních rolet
- manuální ovládání, barva bílá
- s dodáním materiálu

Rozměr rolet:
- 150 x 155 cm

Termín:
- co nejdříve

Lokalita:
- Praha 6

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
90%
Kvalita dodaných služeb:
90%
Poměr cena / výkon:
90%
Celkové hodnocení:
90%
Zhotovitel zakázky:
Milan Smolný

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 49 MĚSÍCŮ

11.2.2019
na dodání a montáž 2 ks venkovních předokenních rolet jsme si vybrali firmu pana Milana Smolného Oknoplast Oráčov. S prací jsme byli spokojeni, cena byla zcela přesně dodržena. Malý nedostatek byl termín dodávky.
Šárka R.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.