Firmy > Provadime s.r.o. > Řemeslné práce v panelovém bytě, dispoziční změna z 1+kk na 3+kk

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Řemeslné práce v panelovém bytě, dispoziční změna z 1+kk na 3+kk

Poptávám rekonstrukci: Popis: - řemeslné práce v panelovém bytě - jedná se o dispoziční změnu z 1+kk na 3+kk - dodání materiálu dle dohody - v příloze nákres stavu po rekonstrukci Specifikace: -… Zobrazit celou poptávku

Poptávám rekonstrukci:

Popis:
- řemeslné práce v panelovém bytě
- jedná se o dispoziční změnu z 1+kk na 3+kk
- dodání materiálu dle dohody
- v příloze nákres stavu po rekonstrukci

Specifikace:
- vybudování 2 sádrokartonových příček + izolace
- osazení dveří (1 x křídlové, 1 x posuvné včetně pouzdra)
- dveře dřevěné a částečně prosklené
- rozvod elektroinstalace (zásuvky 220 V, vypínače)

Podlahová plocha:
- cca 58 m2

Termín realizace:
- únor 2018

Lokalita:
- Jesenice, okres Praha-východ

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
100%
Kvalita dodaných služeb:
100%
Poměr cena / výkon:
100%
Celkové hodnocení:
100%
Zhotovitel zakázky:
Provadime s.r.o.

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 49 MĚSÍCŮ

7.2.2018
V našem novém bytě měla být postavena příčka dle domluvy s původní firmou, která stavěla i celý obytný dům. Avšak ani po dvou měsících nedokázali komunikovat. Domluvit se a dozvědět se od nich, zda například dorazily dveře apod., to byl nadlidský úkol. A tak nám došla trpělivost a napsal jsem inzerát na poptávej.cz, který jsem do té doby neznal. Hned ten den se mi ozvali na email, že mají zájem o zakázku. Upřednostnil jsem tedy je (jako první zájemce) a udělal jsem dobře. Po telefonické domluvě to trvalo cca týden a příčka byla hotová. Až jsme zalitovali, že jsme to takto nevyřešili dříve. Kalkulace příčky byla dokonce oproti původním návrhům o 15.000 levnější! Byli ochotní, pracovití, spolehliví. Zvládli to, co měli, plus něco navíc. Velice doporučuji.
Miroslav B.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.