Firmy > Pajola s.r.o. > Zednické a tesařské práce při opravě stodoly, 5,5 x 8 m

Hodnocení firmy k realizované poptávce:
Zednické a tesařské práce při opravě stodoly, 5,5 x 8 m

Poptávám stavební firmu: Popis: - zednické a tesařské práce při opravě stodoly - zhotovení nové podezdívky - výměna některých trámů - z větší části oprava pláště a vrat stodoly - celá střecha je v… Zobrazit celou poptávku

Poptávám stavební firmu:

Popis:
- zednické a tesařské práce při opravě stodoly
- zhotovení nové podezdívky
- výměna některých trámů
- z větší části oprava pláště a vrat stodoly
- celá střecha je v pořádku (krov a plechová krytina)
- včetně dodání materiálu

Půdorys stodoly:
- 5,5 x 8 m

Termín:
- červenec - říjen 2018

Lokalita:
- Pěčín, okres Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit méně

Komunikace s firmou:
90%
Kvalita dodaných služeb:
80%
Poměr cena / výkon:
80%
Celkové hodnocení:
83%
Zhotovitel zakázky:
Pajola s.r.o.

SLUŽBY POPTÁVEJ.CZ VYUŽÍVÁ JIŽ 46 MĚSÍCŮ

4.7.2018
Firma Pajola s.r.o. reagovala rychle na naší poptávku. Zakázku začali realizovat do 10 dnů. Požadovali jsme opravu opláštění stodoly, výměnu trámů, vrat a úpravu podlahy. Přijeli, prohlédli zadání, sestavili podrobný rozpočet. Práce nebyly snadné, neboť se jedná o starší objekt s mnoha nerovnostmi. Firma si se zadáním dobře poradila a s provedenou rekonstrukcí jsme spokojeni. Oceňujeme velmi dobrou komunikaci s p. Ing. Mackem, majitelem firmy, který se sám podílel na pracích a ochotně realizoval naše požadavky.
Zdeněk B.

Hodnocení firem na Poptávej.cz

Reference a zkušenosti zákazníků jsou stále silnějším argumentem při výběru firmy. My se snažíme získávat transparentní a reálná hodnocení z již realizovaných poptávek, proto abychom vám pomohli při výběru firmy. Jako jediný poptávkový systém zveřejňujeme všechna hodnocení, bez ohledu na to, zda bylo negativní nebo pozitivní. Nechceme krýt firmy, které nedělají svou práci kvalitně, a naopak chceme podporovat ty firmy, se kterými jsou naši zákazníci spokojeni. Máte zkušenosti s firmou a chcete ji udělat referenci? Přihlaste se na svůj účet nebo nám vaší zkušenost zašlete na info@poptavej.cz.