Vyzkoušejte i vy zakázky, na kterých vyděláte.
Otestujte zdarma zasílání poptávek nebo veřejných zakázek přímo do vašeho e-mailu.

Vyplňte jméno a telefon. My vám zavoláme, nastavíme zaměření vašeho podnikání a začneme vám zasílat zakázky z vaší lokality.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
40 373
poptávek bylo ohodnoceno našimi zákazníky
94 %
je průměrné hodnocení našich registrovaných firem
1 324
poptávek jsme zveřejnili minulý týden
1 405
veřejných zakázek jsme uveřejnili minulý týden
193 151
je počet registrovaných firem a řemeslníků od roku 2015
461 803
poptávajících si k nám již zadalo poptávku
video

Miroslav Šusták

Vrata

Pan Šusták s Poptávej.cz spolupracuje již od roku 2016 a za tu dobu získal desítky zakázek na garážová vrata, na které se primárně specializuje. Je naším hrdým partnerem v oblasti Českomoravské vrchoviny.

video

Jaroslav Nebovidský

STAVOSPOL, s.r.o.

Rodinná firma, která dokáže vše, na co si jen na zahradě vzpomenete. Sekání trávy, frézování pařezů, sezónní práce, vždy kvalitně a za rozumnou cenu. Firma STAVOSPOL realizuje s Poptávej.cz i veřejné zakázky.

video

Tomáš Schejbal

BalStyle, s.r.o.

Další z mnoha firem, kterým služba Poptávej.cz pomohla na začátku podnikání. Naše spolupráce funguje již od roku 2017 a díky svému přístupu se společnost BalStyle může pyšnit stovkami realizovaných poptávek v oblasti stínicí techniky.

video

Ing. Marek Čáslavský

GeoEko, s.r.o.

Když společnost pana Čáslavského začínala, jednou z prvních investic byla investice do Poptávej.cz, a vyplatilo se. Od té doby je naším dlouholetým partnerem se stovkami realizovaných poptávek.

video

Jiří Hlinák

Elektrorevize

Mnoho let se pan Hlinák věnuje činnosti revizního technika a za svou práci získává vždy jen 100 % hodnocení. Revírem pana Hlináka je okres Chrudim.

video

David Šťastný

Kácení stromů bez rizika

Bývalý hasič, odvážný chlap a skutečný profík. Výstižný popis pana Šťastného, který se nezabývá rizikovým kácením, ale vždy kácí stromy bez rizika. A bez rizika také používá Poptávej.cz již od roku 2018.

video

Filip Štefan

Malířské práce

Filip Štefan je vyučený malíř a malířské řemeslo provozuje již mnoho let, proto se můžete spolehnout na skutečnou profesionalitu. Pan Štefan Poptávej.cz využívá od března 2016 a jeho hlavním působištěm je Praha.

video

Peter Sklár

Pergoly a dřevěné konstrukce

Pan Sklár využívá služby Poptávej.cz již od roku 2016. Od poptávajících uživatelů obdržel již desítky kladných hodnocení za svůj profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci při výstavbě dřevěných pergol.

video

David Polák

Bezúdržbové hromosvody

Pan David Polák se specializuje zejména na instalace bezúdržbových hromosvodů a jejich následné revize. První poptávku si u nás zobrazil již v dubnu 2016 a od té doby spolupráce nadále trvá. Na Poptávej.cz si nejvíce chválí kvalitně zpracované poptávky, slušnost operátorů a také jejich přímé jednání.

video

René Novák

Stavební práce

Pan René Novák je z generace mladých a profesionálních řemeslníků. Měli jsme možnost navštívit realizované stavby, které jsou dotažené do detailu. Mezi jeho největší zakázky patří například kompletní rekonstrukce střední školy v Praze.

video

David Bertels

Truhlářství

Truhlářství Bertels je rodinná firma založená na skutečném českém řemeslu. Hlavní činností dílny je výroba masivního nábytku. Truhlářství Bertels využívá služeb Poptávej.cz od roku 2018 a je naším spokojeným partnerem z Královéhradeckého kraje.