Veřejná zakázka EU

Monitorování silničního provozu

CPV kódy/kategorie:
Monitorování silničního provozu (63712710)
Studie proveditelnosti, poradenství, analýza (71241000)
Realizace průzkumu (79311200)
Analýza průzkumu (79311300)
Termín realizace:
4.5.2024 - 30.9.2024
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
5.2.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena
Kvalita
Kvalita
Kvalita

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
11.1.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
017813-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 21 dní
31.8.2026
POL
za 9 dní
27.8.2026
POL
za 8 dní
27.8.2026
DEU
za 23 dní