Veřejná zakázka EU

Potřeby pro infúze

CPV kódy/kategorie:
Potřeby pro infúze (33194120)
Lokalita realizace:
Polsko - Częstochowski
Termín realizace:
24 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
14.2.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 60 %
Kvalita - 40 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
15.1.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
027098-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
28.8.2026
POL
za 6 dní
28.7.2026
POL
2.9.2026
10.7.2026
POL
24.7.2026
30.6.2026
POL
31.7.2026
25.6.2026
POL
16.7.2026
22.6.2026
POL
20.7.2026
11.6.2026
POL
18.6.2026