Veřejná zakázka EU

Instalatérské a sanitární práce

CPV kódy/kategorie:
Sanitární práce (45232460)
Instalatérské a sanitární práce (45330000)
Instalace a montáž vodovodních rozvodů (45332200)
Instalace a montáž sanitárního zařízení (45332400)
Lokalita realizace:
Německo - Münster, Kreisfreie Stadt
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
20.2.2024
Hodnoticí kritéria:
Cena - 100 %

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
19.1.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Stavební práce
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
040233-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Dnes
POL
za 13 dní
Dnes
POL
za 15 dní
Dnes
POL
za 9 dní
Dnes
POL
za 29 dní
Dnes
POL
za 33 dní