Veřejná zakázka EU

Potrubí

CPV kódy/kategorie:
Kohouty, kohoutky, ventily a podobná zařízení (42130000)
Potrubí, trubky, pažnice, trubkoví a příbuzné položky (44160000)
Potrubní vedení (44161000)
Potrubí (44162000)
Trouby, trubky a potrubní tvarovky (44163000)
Výrobky z litiny (44470000)
Lokalita realizace:
Polsko - Opolski
Termín realizace:
6 měsíců
Jazyky pro podání nabídky:
Polština
Datum pro podání nabídky:
5.3.2026
Hodnoticí kritéria:
Cena

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
17.2.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
111847-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
27.8.2026
DEU
1.9.2026
27.8.2026
POL
za 1 den
25.8.2026
DEU
za 24 dní
25.8.2026
POL
za 21 dní
19.8.2026
POL
28.8.2026
18.8.2026
DEU
za 16 dní