Veřejná zakázka EU

Silniční svítidla

CPV kódy/kategorie:
Lampy a svítidla (31520000)
Venkovní svítidla (31527200)
Zařízení pouličního osvětlení (34928500)
Sloupy pouličního osvětlení (34928510)
Pouliční lampy (34928530)
Silniční svítidla (34993000)
Lokalita realizace:
Německo - Prignitz
Termín realizace:
27.7.2026 - 31.7.2026
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
26.3.2026

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
25.2.2026
Datum pro získání informací:
18.3.2026
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Dodávka
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
132594-2026

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
Včera
POL
za 6 dní
2.9.2026
POL
za 6 dní
31.8.2026
DEU
za 7 dní
31.8.2026
DEU
za 24 dní
27.8.2026
POL
za 4 dny
26.8.2026
POL
3.9.2026