Veřejná zakázka EU

Inventarizace lesů

CPV kódy/kategorie:
Inventarizace lesů (77231400)
Sektorové plánování v lesnictví (77231900)
Lokalita realizace:
Německo - Rhein-Sieg-Kreis
Německo - Rhein-Erft-Kreis
Německo - Rhein-Kreis Neuss
Německo - Solingen, Kreisfreie Stadt
Německo - Rheinisch-Bergischer Kreis
Německo - Köln, Kreisfreie Stadt
Německo - Oberbergischer Kreis
Německo - Bonn, Kreisfreie Stadt
Jazyky pro podání nabídky:
Němčina
Datum pro podání nabídky:
26.4.2024

Kontakt na zadavatele

Pro zobrazení kontaktu se .

Máte zájem o kontakt na zadavatele a nemáte registraci? Můžete zaregistrovat vaši firmu a oslovit zadavatele ihned. K zobrazení kontaktu je potřeba mít aktivní službu Veřejné zakázky.

Registrovat firmu

Datum zveřejnění:
26.3.2024
Datum pro získání informací:
16.4.2024
Typ oznámení:
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Druh zakázky:
Služby
Typ řízení:
Otevřené
Číslo zakázky:
180112-2024

Proč službu Veřejné zakázky od Poptávej.cz

Objem

S Poptávej.cz získáte největší databázi veřejných zakázek v ČR

Efektivita

19 562 zdrojů pro vás denně monitoruje 15 našich zaměstnanců

Rychlost

99 % veřejných zakázek vám zasíláme do 24 hodin od zveřejnění

Získejte slevu na veřejné zakázky 3 000 Kč

Standardní cena služby na 12 měsíců je 9 990 Kč / nyní akce za 6 990 Kč.

Objednat se slevou za 6 990 Kč

Podobné veřejné zakázky

DATUM
VEŘEJNÁ ZAKÁZKA
STÁT
UKONČENÍ
13.8.2026
DEU
za 14 dní
12.8.2026
DEU
za 14 dní
24.7.2026
DEU
28.8.2026
22.7.2026
DEU
za 2 dny
17.6.2026
DEU
4.8.2026
11.6.2026
POL
18.6.2026